Воскресенье, 20.01.2019, 04:39
ФУТБОЛ ХЕРСОНЩИНЫ
 
Поделиться

Меню сайта

Афіша

Чемпіонат області

 

 

І

О

1

"Каховка"

14

32

2

"Таврія"

14

30

3

"Дружба"

13

24

4

"Чорнянка-Агроспорт"

14

20

5

"Кронау"

14

18

6

"Колос"

14

13

7

"Скадовськ"

13

11

8

"Ентузіаст"

14

9

 


Першість області
І

 

 

І

О

1

"Хлібороб"

18

47

2

"Дружба"

18

46

3

"Тарпан"

18

41

4

"Водовод"

18

38

5

"Еммануїл-Фарм"

18

22

6

"Світанок"

17

18

7

"Восход"

18

16

8

"ГорностаївкаОТГ"

18

16

9

"Старт"

18

12

10

"Лідер"

17

2

 


Мини-чат
200

Категории раздела
Мои файлы [90]
Чемпионат области [40]
Белозерский [0]
Бериславский [0]
Великолепетихский [0]
Великоалександровский [5]
Верхнерогачицкий [0]
Высокопольский [0]
Генический [17]
Голопристанский [2]
Горностаевский [0]
Ивановский [2]
Каланчакский [0]
Каховский [4]
Нижнесерогозский [5]
Нововоронцовский [0]
Новотроицкий [6]
Скадовский [1]
Цюрупинский [1]
Чаплинский [3]
ХОДЮФЛ [4]
Каховка [13]

Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 555

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Рейтинг
Херсонский ТОП

Наши гости

Главная » Файлы » Нижнесерогозский

Календар ігор відкритого Чемпіонату Нижньосірогозського району з міні-футболу (футзалу) 2018/19 рр.
14.12.2018, 09:37

      Затверджено:

 Голова Нижньосірогозької районної

   федерації футболу

Ю.О. Сердюк

 

Календар ігор Відкритого чемпіонату Нижньосірогозького району з міні-футболу (футзалу) серед аматорських команд сезону

2018-2019 років

І тур 01-02 грудня 2018 року

01 грудня 2018 року

1 гра «Ветеран» – «Хлібороб» № 1 ( 10.00 год.)

2 гра «Старт» – «Колос» ( 11.00 год.)

3 гра «Таврія» – «Тарпан» ( 12.00 год.)

02 грудня 2018 року

1 гра «ДЮСШ» – «Хлібороб» № 2 ( 10.00 год.)

2гра «Сармат» – «Водовод» ( 11.00 год.)

ІІ тур 09 грудня 2018 року

1 гра «Хлібороб» № 1 – «Водовод» ( 10.00 год.)

2 гра «Хлібороб №2» - «Сармат» ( 11.00 год.)

3 гра «Тарпан» – «ДЮСШ» ( 12.00 год.)

4 гра «Колос» – «Таврія» ( 13.00 год.)

5 гра «Ветеран» – «Старт» (14.00 год.)

ІІІ тур 15-16 грудня 2018 року

15 грудня 2018 року

1 гра «Таврія»  – «Ветеран» ( 10.00 год.)

2 гра «ДЮСШ» – «Колос» ( 11.00 год.)

16 грудня 2018 року

1 гра «Сармат» – «Тарпан» ( 10.00 год.)

2 гра «Водовод»- «Хлібороб№2» ( 11.00 год.)

3 гра «Старт» – «Хлібороб №1» ( 12.00 год.)

ІV тур 22-23 грудня 2018 року

22 грудня 2018 року

1 гра «Хлібороб №1» – «Хлібороб № 2» ( 10.00 год.)

2 гра «Ветеран» – «ДЮСШ»  (11.00 год.)

3 гра «Старт»  –« Таврія» ( 12.00 год.)

23 грудня 2018 року

1 гра «Тарпан» -  «Водовод»  ( 10.00 год.)

2 гра «Колос» - «Сармат» ( 11.00 год.)

V тур 29-30 грудня 2018 року

29 грудня 2018 року

1 гра «Таврія» – «Хлібороб №1 » ( 10.00 год.)

2 гра «Хлібороб №2» - «Тарпан» (11.00 год.)

3 гра «ДЮСШ» – «Старт» (12 год..00 год.)

30 грудня 2018 року

1 гра «Сармат» – «Ветеран» (10.00 год.)

2 гра  «Водовод» - «Колос» (11.00 год.)

 

VІ тур 05-06 січня 2019 року

05 січня 2019 року

1 гра  «Хлібороб №1» - «Тарпан»   (10.00 год.)

2 гра «Колос» - « Хлібороб № 2»  (11.00 год.)

3 гра «Таврія» -  «ДЮСШ»   (12.00 год.)

06 січня 2019 року

1 гра «Ветеран» - «Водовод»  (  10.00 год.)

2 гра «Старт»  – «Сармат»  ( 11.00 год.)

VІІ тур 12-13 січня 2019 року

12 січня 2019 року

1 гра  «ДЮСШ» - «Хлібороб №1» (   10.00 год.)

2 гра «Хлібороб» №2 – « Ветеран» (   11.00 год.)

3 гра  «Тарпан» - «Колос»  (   12.00 год.)

13 січня 2019 року

1 гра «Сармат»  - «Таврія» (  о 10.00 год.)

2 гра «Водовод» - «Старт» (  о 11.00 год.)

VІІІ тур 26-27 січня 2019 року

26 січня 2019 року

1 гра «Старт» - «Хлібороб №2» (  10.00 год. )

2 гра «Хлібороб» №1  – « Колос» (11.00 год.)

3 гра «Ветеран» - «Тарпан» (  12.00 год.)

27 січня 2019 року

1 гра  «Таврія» - «Водовод» ( о 10.00 год.)

2 гра  «ДЮСШ» -  «Сармат»  (  о 11.00 год.)

ІХ тур 02-03 лютого 2019 року

02 лютого 2019 року

1 гра  «Тарпан»  - «Старт» ( 10.00 год.)

2 гра «Колос» - «Ветеран» ( 11.00 год.)

03 лютого 2019 року

1 гра «Сармат» - «Хлібороб»№1 ( 10.00 год.)

2 гра «Хлібороб №2» - «Таврія» ( 11.00 год.)

3 гра «»Водовод» -«ДЮСШ» ( 12.00 год.)

 

Контактні телефони представників команд учасниць

 

«ДЮСШ» смт. Нижні Сірогози (Гладун Олег Вікторович (0668692603)

«Тарпан» смт. Нижні Сірогози ( Мікулін Микола Володимирович (0997611043)

«Ветеран» смт. Нижні Сірогози (Москаленко Володимир Вікторович (0663374904)

«Хлібороб» 1; №2 с. Нижні Торгаї  (Пилипенко Вадим Іванович (0992139584)

«Колос» с. Верхні Сірогози ( Сидоряк Сергій Дмитрович  (0678300939)

«Старт» с. Першопокровка ( Кравченко Володимир Михайлович  (0685912966)

 «Таврія» с. Новопетрівка ( Михайлов Дмитро  Сергійович  (0500365912)

«Сармат» с. Трохимівка ( Рязанов Анатолій Вікторович  (0683472623)

«Водовод» смт. Іванівка ( Братищенко Сергій Іванович  (0675521362)

 

Категория: Нижнесерогозский | Добавил: Лесничий
Просмотров: 31 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Новости футбола

Вход на сайт

Поиск

Погода

Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • База знаний uCoz

  • Copyright MyCorp © 2019

    Использование материалов genicheskrff.at.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на genicheskrff.at.ua