Суббота, 28.03.2020, 16:25
ФУТБОЛ ХЕРСОНЩИНИ
 
Поділитися

Меню сайту

Афіша

Вища ліга

 

 

І

О

1

"Таврія"

12

31

2

"Хлібороб"

12

14

3

"Каховка"

12

14

4

"Кронау"

12

7

 

Детальніше

Перша ліга

 

 

І

О

1

"Водовод"

12

31

2

"Тарпан"

12

21

3

"ГорностаївськаОТГ"

12

18

4

"Старт"

12

13

5

"Лепетиха"

12

6

 

Детальніше

Ліга Приазов’я

 

 

І

О

1

"Хлібороб"

12

29

2

"Світанок"

12

23

3

"Дружба"

12

17

4

"ЕммануїлФарм"

12

12

5

"Асканійське"

12

4

 

Детальніше

Міні-чат
200

Категорії розділу
Мои файлы [90]
Чемпионат области [44]
Белозерский [0]
Бериславский [0]
Великолепетихский [0]
Великоалександровский [5]
Верхнерогачицкий [0]
Высокопольский [0]
Генический [22]
Голопристанский [2]
Горностаевский [0]
Ивановский [2]
Каланчакский [0]
Каховский [4]
Нижнесерогозский [6]
Нововоронцовский [3]
Новотроицкий [8]
Скадовский [1]
Цюрупинский [1]
Чаплинский [3]
ХОДЮФЛ [4]
Каховка [14]
Ліга Приазов’я [2]
Асканія-Нова ОТГ [1]

Наше опитування
Оцените мой сайт
Всего ответов: 588

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Рейтинг
Херсонский ТОП

Наші гості

Главная » Файлы » Великоалександровский

Календар ігор Великоолександрівського району сезону 2018 р.
21.05.2018, 14:50
Календар футбольних турнірів серед аматорських команд Великоолександрівського району на 2018 рік

Календар футбольних турнірів серед аматорських команд Великоолександрівського району на 2018 рік

14 квітня (субота)  ¼ фіналу Кубка відкриття сезону

                     «Таврія» Мала Олександрівка – «Колос» Борозенське

                     «Бруклін» Брускинське – «Оскар» Давидів Брід

                     «Інгулець» Новодмитрівка  Старосілля – ФК «Біла Криниця»

                     «Скіф» Велика Олександрівка – «Легіон» Трифонівка Нова Камянка

21 квітня (субота)  ½ фіналу Кубка відкриття сезону

                      «Таврія»/ «Колос» - «Бруклін»/ «Оскар»

                      «Інгулець»/ ФК «Біла Криниця» - «Скіф»/ «Легіон»

1 травня (вівторок) ФІНАЛ Кубка відкриття сезону

5 травня (субота) ¼ фіналу Кубка району. Перший матч

                       ФК «Біла Криниця» - «Легіон» Трифонівка Нова Камянка

                       «Колос» Борозенське - «Скіф» Велика Олександрівка

                       «Бруклін» Брускинське - «Оскар» Давидів Брід

                       «Таврія» Мала Олександрівка - «Інгулець» Новодмитрівка  Старосілля

12 травня (субота) 1 тур Чемпіонату району

                       «Бруклін» Брускинське - «Скіф» Велика Олександрівка

                       ФК «Біла Криниця» - «Легіон» Трифонівка Нова Камянка

                       «Інгулець» Новодмитрівка  Старосілля - «Колос» Борозенське

                       «Оскар» Давидів Брід - «Таврія» Мала Олександрівка

19 травня (субота) 2 тур Чемпіонату району

                       «Оскар» Давидів Брід - «Бруклін» Брускинське

                       «Скіф» Велика Олександрівка - ФК «Біла Криниця»

                       «Легіон» Трифонівка Нова Камянка - «Інгулець» Новодмитрівка  Старосілля

                       «Таврія» Мала Олександрівка - «Колос» Борозенське

26 травня (субота) 3 тур Чемпіонату району

                       ФК «Біла Криниця» - «Оскар» Давидів Брід

                       «Інгулець» Новодмитрівка  Старосілля - «Скіф» Велика Олександрівка

                       «Колос» Борозенське - «Легіон» Трифонівка Нова Камянка

                       «Бруклін» Брускинське - «Таврія» Мала Олександрівка

2 червня (субота) ¼ фіналу Кубка району. Другий матч

                       «Легіон» Трифонівка Нова Камянка - ФК «Біла Криниця»

                       «Скіф» Велика Олександрівка - «Колос» Борозенське

                       «Оскар» Давидів Брід - «Бруклін» Брускинське

                       «Інгулець» Новодмитрівка  Старосілля - «Таврія» Мала Олександрівка

9 червня (субота) 4 тур Чемпіонату району

                       «Оскар» Давидів Брід - «Інгулець» Новодмитрівка  Старосілля

                       «Бруклін» Брускинське - ФК «Біла Криниця»

                       «Скіф» Велика Олександрівка - «Колос» Борозенське

                       «Таврія» Мала Олександрівка - «Легіон» Трифонівка Нова Камянка

16 червня (субота) 5 тур Чемпіонату району

                       «Колос» Борозенське - «Оскар» Давидів Брід

                       «Інгулець» Новодмитрівка  Старосілля - «Бруклін» Брускинське

                       «Легіон» Трифонівка Нова Кам’янка - «Скіф» Велика Олександрівка

                       ФК «Біла Криниця» - «Таврія» Мала Олександрівка

23 червня (субота) 6 тур Чемпіонату району

                       «Оскар» Давидів Брід - «Легіон» Трифонівка Нова Камянка

                       «Бруклін» Брускинське - «Колос» Борозенське

                       ФК «Біла Криниця» - «Інгулець» Новодмитрівка  Старосілля

                       «Таврія» Мала Олександрівка - «Скіф» Велика Олександрівка

30 червня (субота) 7 тур Чемпіонату району

                       «Скіф» Велика Олександрівка - «Оскар» Давидів Брід

                       «Легіон» Трифонівка Нова Камянка - «Бруклін» Брускинське

                       «Колос» Борозенське - ФК «Біла Криниця»

                       «Інгулець» Новодмитрівка  Старосілля - «Таврія» Мала Олександрівка

7 липня (субота) ½ фіналу Кубка району. Перший матч

                       ФК «Біла Криниця»/ «Легіон» - «Колос»/ «Скіф»

                       «Бруклін»/ «Оскар» - «Таврія»/ «Інгулець»

14 липня (субота) , 21 липня (субота) - резервні дні

28 липня (субота) ½ фіналу Кубка району. Другий матч

                        «Колос»/ «Скіф» - ФК «Біла Криниця»/ «Легіон»

                        «Таврія»/ «Інгулець» - «Бруклін»/ «Оскар»

4 серпня (субота) 8 тур Чемпіонату району

                        «Скіф» Велика Олександрівка - «Бруклін» Брускинське

                        «Легіон» Трифонівка Нова Камянка - ФК «Біла Криниця»

                        «Колос» Борозенське - «Інгулець» Новодмитрівка  Старосілля

                        «Таврія» Мала Олександрівка - «Оскар» Давидів Брід

11 серпня (субота) 9 тур Чемпіонату району

                        «Бруклін» Брускинське - «Оскар» Давидів Брід

                        ФК «Біла Криниця» - «Скіф» Велика Олександрівка

                        «Інгулець» Новодмитрівка  Старосілля - «Легіон» Трифонівка Нова Камянка

                        «Колос» Борозенське - «Таврія» Мала Олександрівка

18 серпня (субота) 10 тур Чемпіонату району

                        «Оскар» Давидів Брід - ФК «Біла Криниця»

                        «Скіф» Велика Олександрівка - «Інгулець» Новодмитрівка  Старосілля

                        «Легіон» Трифонівка Нова Камянка - «Колос» Борозенське

                        «Таврія» Мала Олександрівка - «Бруклін» Брускинське

24 серпня (п`ятниця) ФІНАЛ Кубку району

1 вересня (субота) 11 тур Чемпіонату району

                        «Інгулець» Новодмитрівка  Старосілля - «Оскар» Давидів Брід

                        ФК «Біла Криниця» - «Бруклін» Брускинське

                        «Колос» Борозенське - «Скіф» Велика Олександрівка

                        «Легіон» Трифонівка Нова Камянка - «Таврія» Мала Олександрівка

8 вересня (субота) 12 тур Чемпіонату району

                        «Оскар» Давидів Брід - «Колос» Борозенське

                        «Бруклін» Брускинське - «Інгулець» Новодмитрівка  Старосілля

                        «Скіф» Велика Олександрівка - «Легіон» Трифонівка Нова Кам’янка

                        «Таврія» Мала Олександрівка - ФК «Біла Криниця»

15 вересня (субота) 13 тур Чемпіонату району

                        «Легіон» Трифонівка Нова Камянка - «Оскар» Давидів Брід

                        «Колос» Борозенське - «Бруклін» Брускинське

                        «Інгулець» Новодмитрівка  Старосілля - ФК «Біла Криниця»

                        «Скіф» Велика Олександрівка - «Таврія» Мала Олександрівка

22 вересня (субота) 14 тур Чемпіонату району

                        «Оскар» Давидів Брід - «Скіф» Велика Олександрівка

                        «Бруклін» Брускинське - «Легіон» Трифонівка Нова Камянка

                        ФК «Біла Криниця» - «Колос» Борозенське

                        «Таврія» Мала Олександрівка - «Інгулець» Новодмитрівка  Старосілля

29 вересня (субота)резервний день

6 жовтня (субота) ФІНАЛ СУПЕРКУБКУ району

13 жовтня (субота) 1 тур Кубка закриття сезону

20 жовтня (субота) 2 тур Кубка закриття сезону

27 жовтня (субота) 3 тур Кубка закриття сезону

3 листопада (субота) ½ фіналу Кубка закриття сезону

10 листопада (субота) ФІНАЛ Кубку закриття сезону

Комітет з проведення змагань Великоолександрівської районної федерації футболу

Категория: Великоалександровский | Добавил: Лесничий
Просмотров: 331 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Новини футболу

Вхід на сайт

Пошук

Погода

Друзі сайту
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • База знаний uCoz

  • Copyright MyCorp © 2020

    Использование материалов genicheskrff.at.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на genicheskrff.at.ua