12

1

200

Главная » 2021 » Май » 16

15 та 16 травня відбулися півфінальні зустрічі відкритого розіграшу Кубка Нижньосірогозської громади пам’яті земляків - підпільників І. Височина та М. Купрія.

"Футбол Херсонщини" пропонує вам їх результати:

"Лепетиха" - "Смак" - 4:1 (1:0)

Голи: Д. Шевченко, 33, Д. Буліхевич, 48, Ол-др Карпенко, 67, А. Юдін, 73&nb ... Читать дальше »

Просмотров: 306 | Добавил: Лесничий | Дата: 16.05.2021 | Комментарии (1)

"Таврія-Сімферополь" у матчі 22-го туру Чемпіонату України серед команд Другої ліги зустрічалася в Одесі з командою "Реал Фарма".

Влучні удари Олексія Бойка, Андрія Барладима та Валерія Долі принесли гостям перемогу з рахунком 3:0 (1:0).

Новокаховська "Енергія" 16 травня зіграла в Дніпрі матч 26-го туру з "Перемогою" та здобула перемогу з рахунком 1:0. Гол у гостей на рахунку Михайла Кривича.

... Читать дальше »

Просмотров: 247 | Добавил: Лесничий | Дата: 16.05.2021 | Комментарии (0)

Розпочався Чемпіонат Скадовського району з футболу серед аматорських команд 2021 року.

За нагороди сперечатимуться дев’ять команд. Система розіграшу - колова в два кола.

Результати матчів першого туру:

"Чулаківка-young" (Чулаківка) - "Солдатське" (Нововолодимирівка) - 6:3

Просмотров: 362 | Добавил: Лесничий | Дата: 16.05.2021 | Комментарии (0)

Вельми закритий матч побачили вболівальники на херсонському стадіоні, де їх улюбленці з "Кристалу" приймали івано-франківське "Прикарпаття".

Живішою гра стала після перерви, тоді як за весь перший тайм єдиний момент можна було відзначити лише в компенсований час, коли Іван Головкін струсонув поперечину.

Забивати могли після перерви і гості, і господарі, але пробити воротаря "Кристала" зумів Іван Пастух лише після того як господарів на полі стало менше. У штовханині біля воріт він проштовхнув ... Читать дальше »

Просмотров: 187 | Добавил: Лесничий | Дата: 16.05.2021 | Комментарии (0)

Результати матчів 3-го туру групового етапу відкритого розіграшу Кубка Генічеської громади, що відбулися 15 травня:

"Стріла" - "Кристал" - 2:6 (0:3)

Голи: Д. Понідзельський, 62, з пенальті, М. Тищенко, 83, з пенальті   -   В. Онищенко, 7, Є. Скрипка, 28, 85, 87, С. Смерчанський, 38, Р. Тарасюк, 64

"Рубін" - "Время" - -:+ ... Читать дальше »

Просмотров: 344 | Добавил: Лесничий | Дата: 16.05.2021 | Комментарии (0)

15 травня відбулися матчі 2-го туру відкритого чемпіонату Великоолександрівської ТГ з футболу серед аматорських команд:

"Таврія" Мала Олександрівка - ФК "Давиді ... Читать дальше »

Просмотров: 190 | Добавил: Лесничий | Дата: 16.05.2021 | Комментарии (0)

Чинний чемпіон країни харківський "Житлобуд-2" виявився сильнішим від "Восхода" зі Старої Маячки в черговому матчі 8 туру другого етапу Чемпіонату України серед жіночих команд 2020/2021 рр.

Гра, що  відбулася в Харкові 14 травня, закінчилася з рахунком 3:0 на користь харків’янок.

Наступний матч "Восход", який вжу забезпечив собі "бронзові" медалі, зіграє 23 травня вдома з "Житлобудом-1".

Просмотров: 142 | Добавил: Лесничий | Дата: 16.05.2021 | Комментарии (0)

Кубок області серед ветеранів 40 років та старших 2021 року (Ліги легенд) розіграють "Енергія" (Нова Каховка) та "Асканійське" (Тавричанка).

Це стало відомо після закінчення матчей-відповідей 1/2 фіналу розіграшу, повідомляє "Футбол Херсонщини".