7

12

1

200

Главная » 2021 » Ноябрь » 11 » "Асканійське" - володар Кубка пам'яті Віри Найдьонової серед ветеранів!
14:26
"Асканійське" - володар Кубка пам'яті Віри Найдьонової серед ветеранів!

Вольовою перемогою тавричанського «Асканійського» завершився шостий за ліком турнір пам’яті колишнього багаторічного директора Державного підприємства «Дослідне господарство «Асканійське», Героя України Віри Опана­сівни Найдьонової.

А початок гри був не за господарями фінального матчу. Традиційний суперник у вирішальних поєдинках новокаховська «Енергія» вже в середині першого тайму вела з рахунком 2:0. Обидва голи у сітку воріт тавричанців влетіли після ударів з далекої відстані.

Здавалося б, гру зроблено, результату досягнуто. Але з цим не хотіли миритися футболісти «Асканійського». Вони все частіше почали загрожувати воротам суперників. І домоглися свого: спочатку Юрій Ком’ягін, а через дві хвилини Сергій Низовець досягають нічийного результату. А вже незабаром Євгеній Кураков виводить тавричанців уперед — 3:2.

Та ненадовго. Новокаховчани поновили рівновагу. І все ж «Асканійське» перемагає. Голи на рахунку Віталія Лілика та Ігоря Бездольного. «Енергія» прагнула будь-що відігратися, але на висоті в цей день був голкіпер тавричанців Сергій Заварихін, котрий у заключні хвилини зустрічі двічі рятував свою команду від неприємностей.

Отже, перемога «Асканійського» — 5:3. Це вже п’ята поспіль у шести турнірах. Молодці! Вітаємо!

Анатолій ЖУПИНА, "Новий день"

Просмотров: 211 | Добавил: Лесничий | Теги: Кубок газети Новий день пам'яті Вір | Рейтинг: 0.0/0