Пользователей: 0

Рейтинг
Херсонский ТОП

Наші гості

Главная » 2019 » Август » 18 » "Асканійське" - володар Кубка пам’яті В. Кравченка
21:00
"Асканійське" - володар Кубка пам’яті В. Кравченка

Традиційний розіграш Кубка пам’яті Василя Кравченка закінчився 18 серпня, у неділю.

У матчі за третє місце "Дружба" (Зелене) з рахунком 2:0 перемогла "Хлібороб" з Нижніх Торгаїв та отримала "бронзові" медалі змагань.

Переможці групових турнірів представники Каховського району старі друзі-суперники "Титан" (Чорнянка) та "Асканійське" (Тавричанка) зустрілися в Новотроїцькому на стадіоні "Старт" ім. О. М. Пуляєва.

Тавричанці традиційно потужно розпочали гру та вже в середині першої половини матчу зусиллями Олександра Литвиненка, що двічі вразив ворота чорнянців, вели в рахунку 2:0.

Однак, побоювання за результат гри все ж панували у численних вболівальників "Асканійського", які приїхали до Новотроїцького підтримати своїх улюбленців. Адже декілька разів у цьому сезоні тавричанці значно слабкіше проводили другі тайми, віддаючи суперникам ініціативу та втрачаючі, здавалося б, здобуту вже перемогу.

Побоювання виявилися не безпідставними. На початку другого тайму "титанівцям" вистачило десять хвилин, щоб зрівняти рахунок. Влучними виявилися удари Давида Каландяна та Владислава Колосова.

Чорнянці продовжували атакувати та мали ще декілька нагод, щоб вийти вперед. Але захист тавричанців грав надійно та й воротар Едуард Мануйленко помилок не допускав.

А контратаки "Асканійського" таїли небезпеку. Дві з них виявилися результативними. Олександр Слободяк та володар призу кращому гравцеві фінального матчу в підсумку Олександр Литвиненко (втретє) принесли тавричанцям перемогу з рахунком 4:2 та головні нагороди розіграшу.

Поздоровлення "Футболу Херсонщини"!

Кубок пам’яті В. Кравченка

Фінал

смт Новотроїцьке, стадіон "Старт" ім. О. М. Пуляєва

"Титан" (Чорнянка) - "Асканійське" (Тавричанка) - 2:4 (0:2)

Арбітр В. Вальков, асистенти О. Коротенко, В. Чернуха (всі - Новотроїцьке)

"Титан": М. Гончарук, Є. Юзвак, В. Грабець, С. Сидельников, О. Лісовський, В. Россохатий, В. Столярчук, В. Колосов, М. Боровінський, В. Панчук, Д. Каландян, Д. Панчук, В. Павлюк, Р. Ярченко, В. Циганов, А. Слудчік.

Тренер: В. Столярчук.

"Асканійське": Е. Мануйленко, Д. Мезенцев, А. Дрьомін, О. Семенов, В. Єрмаков, С. Низовець, С. Синєнок, Є. Мануйленко, В. Зайцев, О. Слободяк, О. Литвиненко, К. Карпенко, С. Курчинський, С. Хоменко, В. Никитенко, К. Семенов.

Тренер: С. Синєнок.

Голи: Д. Каландян, 50, В. Колосов, 55   -   О. Литвиненко, 8, 24, 90, О. Слободяк, 65.

Просмотров: 606 | Добавил: Лесничий | Теги: Кубок В. Кравченка | Рейтинг: 0.0/0