15:14
Білозерська футбольна ліга

7 червня стартував чемпіонат Білозерської футбольної ліги.

Через карантинні обмеження 1-й тур пройшов без глядачів.

У Білозерці, на стадіоні «Харчовик», місцева «Іскра» приймала дебютантів БФЛ «Мрію» з Надеждівки.

Білозерчани першими відкрили рахунок, але ще в першому таймі надеждівці зрівняли його з пенальті. Нічийний рахунок тримався майже до останньої хвилини, проте, під занавіс матчу, «Мрія» вирвала перемогу. Окремо слід відзначити воротаря «Іскри» Євгена Рудківського. Якби не його самовіддана гра на останньому рубежі, то рахунок був би набагато більшим. Голкіпер не раз рятував команду від розгрому. У білозерчан також були стовідсоткові моменті, але в цей вечір фортуна відвернулась від «Іскри». Подивіться, як можна було не забити з такої позиції?!

У наступному турі «Іскра» прийматиме» одного з лідерів чемпіонату «Динамо з Дар’ївки. Сподіваємось, керівництво клубу зробить висновки з поразки і хлопці порадують вболівальників перемогою.

Серед інших матчів відзначимо перемогу чинного чемпіона БФЛ «Бригантини» над новачком чемпіонату «ФК «Понятівка» 5:0. Ще один фаворит сезону «Гроно» здобув впевнену перемогу над «Дніпром» (Токарівка) 4:0. Майбутній суперник білозерчан Динамо (Дар’ївка) обіграло «Цареводар» (Правдине) 2:0.