Главная » 2021 » Август » 17 » Білозерська футбольна ліга
07:28
Білозерська футбольна ліга

У неділю, 15 серпня, закінчилося перше коло чемпіонату БФЛ.

Літнім чемпіоном передбачувано стало дніпровське «Гроно», котре здобуло максимальну кількість очок у дванадцяти поєдинках.

Не стала на заваді "гронівцям" для досягнення цього результату в домашній зустрічі «Понятівка», якій господарі забили аж шість "сухих" м’ячів.

Другою на проміжному етапі фінішувала «Бригантина». Станіславці вдома розгромили  5:2 колись грізний велетенський «Дніпро».

Несподіваної виїздної поразки з рахунком 2:5 зазнала в Олександрівці білозерська «Іскра». Хоча на перерву команди пішли за переваги гостей 2:1, та у другій половині зустрічі три голи олександрівця Евгена Антонюка все перевернули з ніг на голову. У підсумку - цілком закономірна перемога «Динамо».

Без очкового доробку завершив перше коло «Інгулець», який поступився вдома 2:5 токарівському «Дніпру».

Найбільше голів в цьому турі було забито в Благодатному, де місцева «Комета» була сильнішою  8:2 за широкобалківську «Атлантику», що весь матч грала вдесятьох через проблеми зі складом.

Треба сказати, що молоді «атлантівці» виглядали гідно, особливо слід відмітити їх шестидесятирічного тренера Олексія Козарика, який всі 90 хвилин матчу провів на полі.

На жаль, не відбулась гра між «Цареводаром» та дар’ївським «Динамо». Правдинці мали великі негаразди зі складом і відмовились заздалегідь проводити поєдинок.

Кращим бомбардиром першої частини чемпіонату БФЛ став нападник дніпровського « Грона»  Денис Одиноченко, котрий двадцять два рази розписався у воротах суперників.

Подальшу долю чемпіонату, час його початку й формат вирішить засідання представників клубів та КДК ліги. Наразі відомо, що команди поділяться на дві групи зі збереженням раніше набраних очок, тобто сформують так звані "вищу" і "першу" ліги.

Турнірну таблицю змагань див. за посиланням.

Андрій ПИЛИПЧЕНКО, секретар БФЛ

Просмотров: 213 | Добавил: Лесничий | Теги: Білозерська футбольна ліга | Рейтинг: 0.0/0