Наші гості

Главная » 2020 » Август » 4 » Чемпіонат Білозерського району
08:59
Чемпіонат Білозерського району

У 9-му турі чемпіонату БФЛ білозерська «Іскра» грала на виїзді проти «Атлантики» з  Широкої Балки. Після перемоги білозерчан у минулому турі у вболівальників були дуже великі сподівання на цей матч і гравці не підвели. Матч виявився напруженим та видовищним

У першому таймі Олексій Зажигін вивів нашу команду вперед, але «Атлантиці» вдалося відігратись. На перерву команди пішли за нічийного рахунку 1:1. У середині другого тайму “Атлантика” забиває і вже нашим гравцям доводиться відігруватись. Статус-кво відновив Олексій Зажигін відзначившись дублем. Під кінець матчу нашого гравця збивають у штрафному майданчику суперників. Арбітр вказує на точку. Стас Титинюк холоднокровно реалізує пенальті та виводить білозерчан вперед. Цього разу наші гравці не втратили концентрацію та довели матч до логічного завершення.

Атлантика (Ш.Балка) – Іскра (Білозерка) 2:3
Голи: Яновський, 38, Радиневич, 55 – Зажигін, 30, 68, Титинюк, 73 (з пенальті).

Завдяки перемозі «Іскра» піднялась на одну позицію в турнірній таблиці і тепер займає 9 місце. У наступному турі зелено-бірюзові прийматимуть вдома «Дніпро» (Токарівка). Приходь підтримати улюблену команду 9 серпня о 17:00 на стадіон «Харчовик». Ваша підтримка потрібна команді. Тільки «Іскра», тільки перемога!

bilozerka.online

Просмотров: 272 | Добавил: Лесничий | Теги: Чемпіонат Білозерського району | Рейтинг: 0.0/0