Наші гості

Главная » 2016 » Декабрь » 29 » Чемпіонат Каховського району
10:57
Чемпіонат Каховського району

Під кінець календарного року "Футбол Херсонщини" продовжує огляд районних чемпіонатів.

На черзі - Каховський район. Вперше за останні роки Чемпіонат Каховського району з футболу 2016 р. мав статус відкритого: разом із колективами Каховщини в ньому брала участь команда з сусіднього Горностаївського району - "Еммануіл-Фарм" (Каїри). Треба додати, що горностаївці, як то кажуть, каші не зіпсували та представили свій район гідно, розділивши у підсумку третє місце.

А переможцем змагань став чорнянський "Титан", який у 18 іграх здобув 15 перемог, одного разу зіграв унічию та всього двічі поступився суперникам, набравши в підсумку 46 очок. До тріумфу "Титан" привели президент Валерій Грабець та тренери Юрій Стецюк, Андрій та Володимир Столярчуки.

Другим фінішувало "Каховське" з Кам’янки, яке лише одним очком поступилося чемпіону.

На третьому місці "Асканійське" (Тавричанка) та вже згадуваний "Емануіл-Фарм" з 40 очками в активі.

Загалом же у Чемпіонаті взяло участь десять команд.

Районній першості передував розіграш Кубку Перемоги, тріумфаторами якого були футболісти з Кам’янки. У вирішальному поєдинку вони здолали тавричанців 3:2. Ці ж команди зустрілися у фінальній грі за Суперкубок району. Сильнішими й цього разу виявилося "Каховське" - перемога прийшла до них завдяки більш вдало виконаній серії пенальті.

Нарешті, кубок закриття сезону, присвячений пам’яті В. О. Козловського, вибороли чемпіони району футболісти "Титану", які на своєму стадіоні обіграли у фінальному двобої малокаховський "Акант" 3:1.

на знімку: "Титан" (Чорнянка) - Чемпіон Каховського району 2016 р.

Просмотров: 587 | Добавил: Лесничий | Теги: Чемпионат Каховского района | Рейтинг: 0.0/0