ФК "Новоолександрівка"  -  ФК "Золота Балка"  2:0(0:0)
     Голи: - Дикуха Максим(86хв), Цегельник Олександр (88хв).
     ФК "Нововоронцовка" - "Колос" (Нововоскресенське) - 4:0(2:0)
     Голи:  - Чирченко Денис, Гончаров Ігор, Чирченко Руслан, Широкий Артем.
     "Маяк" (Хрещенівка)  -  "Піонер" (Любимівка)  -  0:4(0:2)
     Команда "Маяк" Хрещенівка матчі другого кола приймає на стадіоні с.Миролюбівка.
     Голи: Бондар Анатолій, Усатюк Микола, Кара Сергій (автогол), Шумілін  Вадим.
     4 серпня (неділя)
     "Динамо УМВС" (Нововоронцовка)  - "Дніпро" (Михайлівка)  -  4:3(2:2)
     Голи: - "Динамо-УМВС" - Рудий Олег(41,72,80 хв), Кузьменко Юрій(32хв).
     "Дніпро" - Михаїл Олександр (2,15хв) , Довгий Сергій (74хв)
     В Нововоронцовці відбувся мабуть найбільш відвідуваний вболівальниками матч нинішнього Чемпіонату району. На трибунах стадіону "Колос" зібралось понад 300 вболівальників і з них велика частина вболівальників із Михайлівки та інших сіл району, яким  відверто не було  скучно на протязі всього матчу. З перших хвилин михайляни понеслись вперед і зуміли забити два голи. Відзначився на 2 і 15 хвилині Олександр Михаїл. До кінця першого тайму гравці двох команд створили безліч гольових моментів біля одних і других воріт та більше пощастило  динамівцям. На 32хв Юрій Кузьменко та на 41 хв Олег Рудий зрівняли рахунок у матчі.
     Другий тайм проходив в такому ж дусі за невеличкої територіальної переваги Дніпра та за гучної підтримки вболівальників обох команд. Інтрига у матчі зберігалась  до фінального свистка. Команди створювали моменти та гравців підводила точність в завершальних стадіях. А наприкінці тайму за справу взявся Рудий Олег, який спочатку вивів господарів вперед, а згодом поставив переможну крапку в матчі забивши переможний гол (черговий хет-трик). Михайляни зусиллями Сергія Довгого на 72 хвилині зрівняли рахунок у матчі(3:3) та на більше після пропущеного четвертого мяча вже не вистачило  сил.
     Важлива перемога динамівців та перша поразка дніпрян.
     ФК "Біляївка"  -  "Сокіл" (Дудчани)  -2:4(1:2)
     Голи: ФК "Біляївка - Табота Максим (16,90+4).
     "Сокіл" - Сухомлін Влад(6хв), Горюшкін Денис (41, 51хв), Векшин Денис (85хв).