200

Главная » 2016 » Май » 24 » Чемпіонат області серед юнаків 2005/2006 рр.н.
10:04
Чемпіонат області серед юнаків 2005/2006 рр.н.

21 травня в Голій Пристані на міському стадіоні «Дніпровець» відбулися ігри шостого туру чемпіонату Херсонської області з футболу серед команд юнаків 2005/2006 років народження.

Першими грали команди «Авангард» (Каховка) та «Освіта-1» (Херсон). Гра була дуже цікавою за змістом з безліччю гольових моментів. Футболісти не дивлячи на свій юний вік демонстрували дорослу за змістом гру і подарували глядачам феєрію голів. Рахунок відкрили хлопці з «Авангарду», вони ж володіли ініціативою на полі, але ще до перерви «освітяни» не тільки зрівняли рахунок, а й забивши тричі, вийшли вперед: 3:1.

Після перерви справжний характер показали футболісти з Каховки, які змогли забити чотирі м’ячі і не пропустили жодного. В підсумку – 5:3 на користь «Авангарда».

Паралельно грали команди «Олешшя» (Цюрупинськ) та «Динамо» (Дар’ївка). Грали команди, які розташувалися в нижній частині турнірної таблиці, але і тут вирувала боротьба та справжні емоції. Кожна команда хотіла перемогти. У підсумку – 5:2 на користь футболістів з Дар’ївки.

Наступними грали команди з верхньої частини таблиці: «Кристал» (Херсон) та ЗОШ № 47 (Херсон). Гра була напруженою, про що свідчить рахунок після першого тайму 1:1.У другому таймі свою перевагу довела команда ЗОШ №47, яка змогла здобути перемогу з рахунком 3:1.

Паралельно грали команди «Гопри» та «Освіта-2». Перемога голопристанської команди: 7:3.

Також була зіграна гра дев’ятого туру між командами «Авангард» (Каховка) і «Освіта-05» (Херсон). Перша половина гри пройшла в рівній боротьбі, про що свідчили нулі на табло. У другій футболісти «Авангарду» скористались своїми нагодами забити і перемогли з рахунком 2:1.

Турнірна таблиця Чемпіонату Херсонської області з футболу 2016 року

серед команд юнаків 2005-2006 років народження.