200

Главная » 2019 » Март » 18 » Чемпіонат області з футзалу серед жінок. ФОТО
20:35
Чемпіонат області з футзалу серед жінок. ФОТО

16 - 17 березня в місті Бериславі в спорткомплексі "Юність" районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва відбулися фінальні змагання відкритого чемпіонату Херсонської області з футзалу серед команд жінок у програмі обласної Колосіади Херсонщини «Ліга сільських чемпіонів» 2019 року, які проводила територіальна організація громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» у Херсонській області.

У змаганні узяли участь 5 кращих жіночих аматорських команд Херсонщини:  СТАРТ Присиваська ОТГ, СЛАВІЯ  Бериславський район, СПАРТАК Скадовський район, МРІЯ Каховський район та ТАВРІЯ  м. Нова Каховка.

Змагання відбулися за коловою системою у одне коло.

ТАВРІЯ – СПАРТАК – 1:2.

Здобувши 4 перемоги чемпіонками Херсонської області з футзалу серед команд жінок 2019 року у програмі обласної Колосіади Херсонщини «Ліга сільських чемпіонів» стала команда «Мрія» Каховський район (тренер Наталія Швед).

Чемпіонками стали Ольга Ястремська (воротар), Анна Аліксеєнко, Катерина Городкова, Катерина Завєрюха, Валерія Денисенко, Анна Стекольщикова, Валерія Ткаченко, Ганна Мордвінова (капітан команди).

Срібний призер – «Спартак» Скадовський район (тренер Віталій Дзюбенко), бронзовий - «Таврія» м. Нова Каховка (тренер Андрій Ківнюк).

Команди-призерки змагань були нагороджені пам’ятними кубками і дипломами, а гравці цих команд медалями і дипломами територіальної організації громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» у Херсонській області.

Наступні змагання у програмі обласної Колосіади Херсонщини «Ліга сільських чемпіонів» 2019 року – відкритий чемпіонат Херсонської області з футзалу серед команд ветеранів 40+, які відбудуться там же в Бериславі 23-24 березня п.р.

Прес-служба обласної організації

ВФСТ «Колос» АПК України

Просмотров: 380 | Добавил: Лесничий | Теги: Чемпіонат області з футзалу серед ж | Рейтинг: 0.0/0