Главная » 2018 » Апрель » 24 » Чемпіонат України серед аматорських команд
12:09
Чемпіонат України серед аматорських команд

Неабияка інтрига зберігається у групі 3 чемпіонату України серед аматорів.

На три путівки у плей-офф турніру з приблизно однаковими шансами претендують одразу чотири команди.

У звітному турі лідер групи – "Дружба" (Новомиколаївка) в гостях з розгромним рахунком програла у обласному дербі херсонському "Кристалу". Підопічні Руслана Переверзія провалили стартову 15-хвилинку, протягом якої пропустили три м’ячі. Після такого удару оговтатися команда не змогла.

Поразка з рахунком 0:5 відкинула "Дружбу" аж на четверте місце, тоді як лідерство захопила "Таврія-Скіф". Чемпіон Запорізької області здобув непросту перемогу над одним з аутсайдерів групи – МФК "Первомайськ".

Насиченим на різноманітні події видався матч у Запоріжжі, де МФК "Металург" приймав СК "Каховка". Зокрема арбітр зустрічі призначив аж три пенальті! Загалом матч пройшов на зустрічних курсах, а перемогу у ньому, завдячуючи кращій реалізації створених нагод, відсвяткували господарі – 2:1.

"Металург" (Запоріжжя) – СК "Каховка" 2:1

Голи: Коньков 14, Корнєв 43 пен – Похитайло 71 пен На 5-й хвилині Дяченко не реалізував пенальті

Лідирує "Таврія-Скіф" (23 очка), друге місце - у "Кристала" (22 очки), "Дружба" займає четверту сходинку таблиці, маючи, щоправда, на одну проведену гру менше. "Каховка" - сьома (десять ігор, 13 очок).

У 13-му турі 28 квітня каховчани зіграють вдома з лідером - "Таврією-Скіфом", "Дружба" прийматиме маріупольський "Яруд". "Кристал" у 13-му турі від ігор вільний.

За матеріалами footboom.com

Просмотров: 435 | Добавил: Лесничий | Теги: Кристал (Херсон), Дружба (Новониколаевка), СК Каховка, Чемпіонат України серед аматорських | Рейтинг: 0.0/0