200

Главная » 2019 » Ноябрь » 5 » Чемпіонат України серед жіночих команд
14:06
Чемпіонат України серед жіночих команд

«Восход» здобуває виїзну перемогу і наближається до трійки лідерів чемпіонату України з футболу сезону 2019/2020.

2 листопада, в матчі 13-го туру, в гості до команди з Володимир-Волинського завітали футболістки з Херсонщини. Вже у першому таймі, завдяки лідеру атак "Восходу" Юлії Стець (хет-трик за 38 хвилин) рахунок в матчі став 4:1. Гол "Ладомиру" на рахунку Валерії Кухаренко. Ще до перерви господарі поля мали змогу зменшити розрив у рахунку - але Вікторія Гірин не реалізувала одинадцятиметровий удар.

Після перерви команди спромоглися реалізувати тільки один момент. І знову успішнішими були гості з Херсонщини. Анастасія Кумеда встановила підсумковий рахунок 5:1.

02.11.2019. 11.00 - Олімп (Володимир-Волинський) - 200 глядачів.
ЛАДОМИР (Володимир-Волинський) - ВОСХОД (Стара Маячка) - 1:5 (1:4)
ГОЛИ: Кухаренко 9 - Стець 3,24,38, Лимар 28, Кумеда 56
Нереалізований пенальті: Гірин 42

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Кузьмич А. (53), Кисляк С. (58), Шайнюк М. (67) - Гогогуй І. (10), Нганді Ж. (42), Несіна М. (53).

ЛАДОМИР: Гадада Т. - Шайнюк М., Аполлоніна Т., Ольхова Л., Кухаренко В., Гірин В., Іванченко Н., Довганик А. (Кузьмич А., 46), Семків Д. (Кисляк С., 46), Кревська О., Лемешук А..
Запасні: Велич А., Плечінь А., .
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Бортнік Олег

ВОСХОД: Сандалова І. - Аілінкій Н., Нганді Ж., Гогогуй І., Несіна М. (Кумеда А., 55), Лимар О., Осіпян О., Левицька Т., Алуко М. (Кряж М., 61), Деркач Я., Стець Ю. (Островська К., 69).
Запасні: Устінова Л., Колька С., .
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Заєв Роман

Арбітри: Вакулко Інна (Рівненська) - Волощук Анастасія (Чернівецька), Рачинська Ірина (Чернівці) - Дмитрук Богдан (Луцьк).

Спостерігач арбітражу: Дмитрук Ярослав (Рівне).

7 листопада "Восход" гратиме вдома з командою "ЕМС-Поділля" (Вінниця).

womensfootball.com.ua

Просмотров: 316 | Добавил: Лесничий | Теги: Восход (Ст. Маячка), Чемпіонат України серед жіночих ком | Рейтинг: 0.0/0