200

Главная » 2020 » Август » 4 » Чемпіонат України серед жіночих команд
13:27
Чемпіонат України серед жіночих команд

31 липня “Житлобуд-1” провів заключний матч чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2019/20. Нашим суперником був “Восход” зі Старої Маячки.

Гра завершилась з рахунком 2:0 на користь харків’янок, але, сказати, що цей матч видався дуже легким для “Житлобуду-1” не можна. Матч розпочався об 11 ранку, то ж до боротьби долучилася спека. Обидві команди вже вирішили турнірні завдання, тому не квапливо вступили до боротьби. Саме боротьби у цієї гри було дуже багато. В перші десять хвилин гості намагалися нав’язати боротьбу господарям поля, однак, цей порив хутко вщух, а далі, безумовною ігровою перевагою володіли “житлобудівки”. Створивши декілька небезпечних моментів, команди заспокоїлися та за рахунку 0:0 пішли на перерву.

Другий тайм майже нічим не відрізнявся від першої половини гри, але ж, “Житлобуд-1” додав в атаці, створюючи момент за моментом. На 57 хвилині гри Куніну у карному майданчику збиває Інес Гогуй, та арбітр матчу Крістіна Козорог призначає пенальті. На жаль, але ж Бойченко схибила з 11-метрів, пробивши повз ворота. А через 5 хвилин “Житлобуд-1” й зовсім залишається у меньшості. Другу жовту картку отримала Анна Петрик. Але для “Житлобуду-1” це не стало перепоною, натомість, гравчині змогли забити два голи. На 71 хвилині Ольга Бойченко взяла гру на себе та влучно пробила з-за меж штрафної. На 90 хвилині матчу у гру вступила Анна Сидоренко, якої виявилося достатньо, щоб забити гол.

“Житлобуд-1” перемогою завершив сезон, але, у підсумку лише друге місце.

Після матчу “Житлобуд-1” – “Восход” головний тренер команди Сергій Сапронов попрощався з командою та подякував гравцям за гру.

Керівництво клубу дякує Сергію Валентиновичу за співпрацю та бажає вдалої тренерської кар’єри й успіхів дівочій збірній України.

2019/20. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА – 19 тур
31.07.2020. 11.00 – НТБ Металіст (Високий) – матч без глядачів.

ЖИТЛОБУД-1 (Харків) – ВОСХОД (Стара Маячка) – 2:0 (0:0)
ГОЛИ:
0:0 Бойченко О. (57, незабитий пенальті), 1:0 Бойченко О. (71), 2:0 Сидоренко А. (90+3).

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Петрик А. (45+1), Хаванська Н. (89) – Деркач Я. (19), Кряж М. (31), Алуко М. (38).

ВИЛУЧЕННЯ: Петрик А. (63, друге попередження) – не має.

ЖИТЛОБУД-1: Шульга В. – Алексанян К., Басанська О., Соломаха С., Утицьких А., Бойченко О. (Сидоренко А., 90), Кочнєва І. (Нестеренко Т., 46), Куніна Н., Петрик А., Хаванська Н., Мозольська Г. (Вороніна Г., 46).
Запасні: Саніна І., Войтенко О., Костюченко Є., Куніна Л., .

ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Сапронов Сергій Валентинович

ВОСХОД: Герасимчук А. – Аілінкій Н., Гогогуй І., Деркач Я., Колька С., Кряж М., Нганді Ж., Левицька Т., Хайруліна К., Алуко М., Осіпян О..
Запасні: Сандалова І., Устінова Л., Островська К..

ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Заєв Роман Миколайович

Арбітри: Козорог Кристина (Київська) – Грушко Світлана (Київська обл), Лапта Олеся (Харків)
Спостерігач арбітражу: Шаленко Віктор (Харків).
ОГЛЯД МАТЧУ

Просмотров: 266 | Добавил: Лесничий | Теги: Восход (Ст. Маячка), Чемпіонат України серед жіночих ком | Рейтинг: 0.0/0