200

Главная » 2021 » Апрель » 3 » Чемпіонат України серед жіночих команд
19:45
Чемпіонат України серед жіночих команд

У матчі 3-го туру другого кола жіночої Вищої ліги з футболу сьогодні, 2 квітня, на стадіоні «Енергія» у Новій Каховці зустрічалися лідери змагань «Восход» (Стара Маячка) та «Житлобуд-2» (Харків).

Номінальними господарками були саме футболістки «Восходу», які перед зустріччю посідали третю позицію турнірної таблиці (24 очки). У «Житлобуду-2» — друга позиція та 28 очок. Боротьба передбачалася цікава та насичена, адже у першій групі не вирішено ще абсолютно нічого.

Команди розпочали обережно. Певний час «Житлобуд-2» намагався контролювати м’яч, але притиснувшись до власних воріт через високий пресинг старомаячківок. Вийшовши таки наперед, харків’янки особливої небезпеки не створили.

Натомість господарки змогли відповісти кількома цікавими моментами, втім підвела реалізація. А от гості намацали свою гру — небезпека біля воріт Людмили Устінової почала з’являтися після стандартних положень.

Після стартових «гойдалок» гості знову перебрали ініціативу на себе, втім уже більше часу проводили в атаках.

І це дало свій результат — вже на 21-й хвилині влучним ударом відзначилася Роксолана Кравчук.

Старомаячківки втрачають свою впевненість. Гості все активніше поводяться на полі, спалахує все більше небезпечних моментів біля воріт Устінової. А от футболістки «Восхода» ніяк не можуть зачепитися за м’яч.

В результаті — ще один пропущений гол. Цього разу в воротах «Восходу» на 32-й хвилині розписується Яна Калініна. Господарки не встигають навіть оговтатися від такого удару, як вже за п’ять хвилин, можна сказати, «у роздягальню» третій гол за харків’янок проводить Яна Малахова.

На перерву команди йдуть за рахунку 0:3.

Чи була серйозна розмова в складі старомаячківок у перерві, не відомо. Але на гру дівчата повертаються не надто зарядженими. В результаті «Восход» просто сиплеться…

Швидкий гол практично зі старту другого тайму у виконанні все тієї ж Калініної. Здається, гру вже остаточно зроблено — рахунок 0:4.

Постійний натиск на ворота Устінової продовжується. Та от господарки ніби нарешті прийшли до тями й кинулись в перед. Втім, створити бодай пів моменту в них не виходить. Натомість чергова атака «Жилстрой-2», яка перетворює рахунок в матчі у розгромний 0:5.

Здавалося, тільки зараз футболістки «Восхода» «покинулися» і зрозуміли, що треба бігти вперед. Вони нарешті беруть м’яч під свій контроль і починають напосідати на ворота Катерини Самсон. Завдяки наполегливості на гол престижу щонайменше старомаячківки напрацювали. Він і стався — скидання перед штрафним майданчиком «Житлобуду-2» і Тетяна Левицька стріляє під праву штангу. Самсон не дотягується до м’яча.

Далі знову команди повертаються до своєрідних «гойдалок». От тільки проблема — харків’янок результат влаштовує, а господаркам треба атакувати ще. Натомість м’яч в більшості перебуває в районі центрального кола й переходить від однієї команди до іншої.

Саме в таких гойдалках суперниць й застає фінальний свисток арбітерки матчу Катерини Зори.

В підсумку турнірне становище команд не міняється, втім у «Житлобуду-2» очок стає на три більше — 41.

Ілля Контішев, Кавун.Сity

ОГЛЯД МАТЧУ

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2020/2021

3 тур 2 етап, група 1 –  02 квітня 2021 –  14:00

ВОСХОД (Стара Маячка) – ЖИТЛОБУД-2 (Харків) – 1:5 (0:3)

Голи: Левицька 67 – Кравчук 17, Калініна 29,47, Малахова 34,57

womensfootball.com.ua

Просмотров: 225 | Добавил: Лесничий | Теги: Восход (Ст. Маячка), Чемпіонат України серед жіночих ком | Рейтинг: 0.0/0