200

Главная » 2014 » Февраль » 6 » "Енергія" готується
18:25
"Енергія" готується

22 січня новокаховська «Енергія» провела другий контрольний матч у зимовому міжсезонні. В с. Новопавлівка наша команда поступилася армянському «Титану» з рахунком 0:4. У складі «Енергії» виступали переважно приїжджі футболісти, з основного складу тренери долучили Щербину, Шешеню і Комягіна.
     У першому таймі «Титан» переважав суперника в контролі м’яча, створив низку гольових нагод. Але забити вдалося лише одного разу.
     Після перерви «Титан» змінив склад, залучивши більше потенційних новачків. Вони довели рахунок матчу до крупного, в тому числі використавши пенальті. Підопічні Юрія Окула теж мали кілька небезпечних моментів. На ударні позиції виходили Шешеня і Щербина, але удар першого парирував воротар, а спробу другого – стійка. З передачі Комягіна на зустріч з воротарем суперника виходив потенційний новачок нашого клубу, але переграти кіпера йому не вдалося.
     Як розповів нашому сайту головний тренер «Енергії» Юрій Окул, за результатами двох матчів він відзначив для себе двох людей, які ймовірно поповнять склад команди. Прізвища поки не називаємо, але за позиціями – це воротар і гравець центральної лінії.
     У подальші плани підготовки втрутилася погода. Тому наразі невідомо дату наступного контрольного матчу. Але в останніх числах січня «Енергія» планує зібратися у повному складі і продовжити підготовку до сезону.
Просмотров: 752 | Добавил: Лесничий | Рейтинг: 0.0/0