Суббота, 03.12.2022, 23:25
ФУТБОЛ ХЕРСОНЩИНИ
 
Поділитися

Меню сайту

Афіша

Вища ліга
Детальніше

Перша ліга
Детальніше

Ліга легенд

І

О

1

"Хлібороб"

12

36

2

"Енергія"

12

25

3

"Каховка"

12

24

4

"Асканійське"

12

15

5

"Фортуна"

12

12

6

"Тарпан"

12

11

7

"Азовець"

12

1

 

Детальніше

Міні-чат
200

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Рейтинг
Херсонский ТОП

Наші гості

Главная » 2019 » Апрель » 16 » "Енергія+" - переможець змагань у Першій лізі Чемпіоната України серед ветеранів 50+ з футзалу
17:44
"Енергія+" - переможець змагань у Першій лізі Чемпіоната України серед ветеранів 50+ з футзалу

     У спорткомплексі ПЗМС міста Полтави за підсумками трьох днів змагань визначилися володарі нагород у Вищій та Першій лігах чемпіонату України серед ветеранів 50+

     Результати вирішальних матчів у Першій лізі:

«Ізотоп» (Енергодар) – «Фортеця» (Кам’янець-Подільський) – 0:0

«Енергія+» (Нова Каховка)  «Тинь» (Южноукраїнськ)  4:2
Голи: Ігор Штихарь (3, пен, 7), Олександр Перевертайло (5), Володимир Орел (13) – Олександр Кривицький (1,16)

«OLD STAR» (Світловодськ) – «Локомотив» (Лиман) – 0:0

     Підсумковий розподіл місць:

1) «Енергія+»
2) «Ізотоп»
3) «OLD
 STAR»
4) «Тинь»

     Результати вирішальних матчів у Вищій лізі:

«Союз-ХСС» (Донецьк-Харків) – «Syngenta» (Умань) – 2:1
Голи:
 Олександр Косенко (3), Юрій Надточій (24) – Андрій Корнійчук (3)

«Фортеця» (Кам’янець-Подільський) – «Локомотив» (Лиман) – 2:3
Голи:
 Євген Мінько (20), Валерій Богуцький (28) – Сергій Василець (11), Олександр Бридун (22, 26)
Нереалізований дабл-пенальті: В’ячеслав Устенко (20)

«Локомотив» (Лиман) – «Союз-ХСС» – 1:3
Голи:
 Олександр Бридун (7), Сергій Буймов (8, 15) – Олександр Косенко (12)

«Syngenta» (Умань) – «Фортеця» (Кам’янець-Подільський) – 5:1
Голи:
 Олександр Бондаренко (4, 6, 18, 27), Олександр Карнаушенко (28) – Валерій Богуцький (22)

     Підсумковий розподіл місць:

1) «Союз-ХСС»
2) «Syngenta
»
3) «Локомотив»
4) «Фортеця»

     Також було визначено найкращих гравців за номінаціями:

Найкращий голкіпер:
Віктор Сухорук («Союз-ХСС»)

Найкращий нападник:
Олександр Бондаренко («Syngenta», 8 м’ячів)

Найкращий гравець:
Сергій Усаковський («Syngenta»)

Найкращий гравець у команді «Локомотив»:
Олександр Бридун

Найкращий гравець у команді «Фортеця»:
Євген Слабунов

Прес-служба Асоціація футзалу України

Просмотров: 359 | Добавил: Лесничий | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Апрель 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архів

Погода

Друзі сайту
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • База знаний uCoz

  • Copyright MyCorp © 2022

    Использование материалов genicheskrff.at.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на genicheskrff.at.ua