Наші гості

Главная » 2015 » Июнь » 4 » ХОДЮФЛ
09:51
ХОДЮФЛ

Закінчилися змагання І та ІІ етапів чемпіонату області сезону з футболу сезону 2014/2015 років серед команд юнаків 2001/2002 рр.н. класу Б.

Як відомо, у класі Б змагаються 14 команд виключно молодшої вікової категорії у 3 етапи за правилами ФІФА 11 х 11 з тривалістю матчів 2 тайми по 35 хвилин.

У І відбірковому етапі всі 14 команд класу Б були розділені на 2 територіальні відбіркові групи «Схід» і Захід», в яких вони восени зіграли між собою за коловою системою по 12 матчів (по 6 вдома і на виїзді).

ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

На жаль не обійшлося без втрат на І етапі. Команда «Дніпро» м. Херсон (Херсонський ДЮКФП №5 міської ради, тренер Юрій Мартинов) була дискваліфікована за порушення Регламенту. І хоча в команді грали в основному юнаки 2002/2003 років народження, але цей фактор пільг і поблажок не дає, тому до них застосована найсуворіша санкція дисциплінарного впливу. Тепер ми побачимо цю команду на змаганнях Ліги, а також на "колосовських" змаганнях тільки через рік. Але у цьому немає нічого страшного: до сусіднього Миколаєва втричі ближче, ніж до Нововоронцовки, можна і в сусідній області пограти.

У відповідності до Регламенту по 4 кращих команди з кожної групи вийшли до ІІ етапу, де вони у 2 чвертьфінальних матчах кожна (вдома і на виїзді), 31 травня і 3 червня, розіграли путівки до фінального турніру. Результати чвертьфінальних матчів:

4:2

Всі матчі проходили у наднапруженій боротьбі, з величезним бажанням кожної команди перемогти, про що свідчать рахунки матчів: лише одна команда вийшла до фіналу за очками, дві – за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів у один м’яч, а одна перемогла у серії пенальті.

Таким чином до ІІІ фінального етапу вийшли 4 команди переможниці чвертьфінальних матчів (3 з групи ЗАХІД і 1 з групи СХІД).

Це команди

• ШУМЕН м. Херсон,
  • МАЙСТЕР - С с. Антонівка,
  • НОВОВОРОНЦОВКА Нововоронцовський район,
  • КОЛОС Каховський район.

Півфінальні і фінальні матчі ІІІ етапу відбудуться 06 - 07 червня п.р. в с. Чорнянка Каховського району на стадіоні «Колос».

Технічні результати змагань див. у розділі "Турніри".