200

Главная » 2016 » Март » 9 » "Кристал": дві перемоги на другому етапі підготовки
09:46
"Кристал": дві перемоги на другому етапі підготовки

Херсонський "Кристал" розпочав другий етап підготовки до весняної частини Чемпіонату України серед команд Другої ліги контрольним матчем у Миколаїві.

Підопічні Сергія Шевцова переконливо здолали чемпіона Миколаївської області ФК «Врадіївку».

У першому таймі команди приглядались один до одного. Першими відзначилися господарі після розіграшу стандарту на правому фланзі. Та вже в наступній атаці, щойно почавши з центра поля, херсонці зрівняли рахунок. Пас Гливого на дальній стійці замкнув Мартян.

Ще до перерви гості вийшли вперед. У схожому епізоді Мартян опинився у вигідній позиції і цього разу результативно використав передачу Шевцова.

У другому таймі «Кристал» повністю заволодів ігровою перевагою. Херсонці кілька разів загрожували воротам суперника, розтягували врадіївців в атаках і контрвипадах. На 65-й хвилині Мартян оформив хет-трик, а результативний пас знову віддав Шевцов.

Під кінець гри красивий гол забив Михайленко. Півзахисник обробив м’яча на лінії штрафного майданчика і обвідним ударом лівою поклав «круглого» в дальню «дев’ятку».

«Врадіївка» – «Кристал» – 1:4 (1:2)

Голи («Кристал»): Мартян (15, 42, 65), Михайленко (81).

4 березня, м. Миколаїв

«Кристал»: Одольський (Чакляров, 46), Дяченко (Майдан, 84), Адаменко, Малик (Панченко, 67), Поплавка (Фетісов, 38), Бічевой (Михайленко, 61), Шевцов (Довбиш, 84), Брижчук (Лук’янець, 46), Білоусов (Рильчук, 78), Мартян (Барладим, 67), Гливий (Макаров, 67).

7 березня «Кристал» зіграв ще один контрольний поєдинок на виїзді. У с. Чорнянка Каховського району команда Сергія Шевцова здолала місцеву однойменну команду з рахунком 6:0.

У першому таймі за херсонців двічі відзначився Андрій Барладим. Гсподарі могли скоротити відставання, але не реалізували пенальті на 40-й хвилині.

Після перерви «Кристал» вийшов майже повністю в іншому складі. Однак перевага гостей залишалася безсумнівною. Другий поспіль контрольний матч хет-триком відзначився Віктор Мартян. Але в цих голах є й складова Івана Гливого, який тричі асистував партнеру точними передачами.

Під кінець матчу своє слово сказав Євген Білоусов. Точний удар нападника на 83 хвилині встановив остаточний рахунок матчу.

«Чорнянка» – «Кристал» – 0:6 (0:2)

Голи: Барладим (12, 30), Мартян (52, 75, 85), Білоусов (83).

7 березня, с. Чорнянка, Каховський район

«Кристал» 1т.: Одольський, Майдан, Панченко, Адаменко, Поплавка, Бічевой, Брижчук, Лук’янець, Довбиш, Барладим, Щербина.

«Кристал» 2т.: Чакляров, Дяченко, Малик, Адаменко, Фетісов, Шевцов, Бічевой, Лук’янець, Гливий, Мартян, Білоусов (Рильчук, 84).