Наші гості

Главная » 2019 » Февраль » 19 » "Кристал" та "Енергія" провели контрольну гру. ВІДЕО
13:11
"Кристал" та "Енергія" провели контрольну гру. ВІДЕО

"Кристал" після кількох контрольних матчів на виїзді повернувся до Херсона. Це перший матч для нашої команди в рідному місті з початку 2019 року. Обласне дербі проти "Енергії" завжди викликає підвищений інтерес серед вболівальників. Навіть незважаючи на робочу пору та ранній початок матчу, вболівальники знайшли змогу у цей сонячний лютневий день відвідати стадіон КДЮСШ "Освіта".

Матч розпочався за переваги "Кристала". Наша команда більше володіла м’ячем та могла забивати вже на перших хвилинах. Барладим прострілив вздовж воріт на Мартяна, а Віктор перебуваючи у вигідній позиції пробив у падінні над поперечною. Кристалівці продовжували тиснути на ворота гостей, які у свою чергу відповідали відвертими грубощами. Раз заразом наші гравці опинялися на газоні. Тільки у першому таймі футболісти Енергії отримали три жовті картки. Така манера гри у підсумку вилилася для новокаховчан у два вилучення ближче до завершення матчу.

Попри ігрову та територіальну перевагу "Кристала", першими відзначилися суперники. Малиш не зовсім вдало віддав передачу назад голкіперу, а той так само невдало вибив м’яча у центр поля, де підбирання залишилося за гостями.  Гравець "Енергії" не вагаючись завдав дальнього та влучного удару у верхній правий кут воріт нашої команди 0:1. Перший тайм так і завершився мінімальною перемогою новокаховчан.

Все найцікавіше відбулося у другому таймі. Замість Корякіна, Малиша та Мартяна на поле вийшли Меженський, Остроконь та Брижчук відповідно. Саме останньому випала доля стати героєм цього матчу, але про це згодом.

"Кристал" відігрався на 50 хвилині зусиллями Лаптєва. Стрімка атака херсонців завершилася пасом Гливого до воротарської площі гостей, де вже чатував Лаптєв – 1:1.

Пропустивши гол, "Енергія" знайшла в собі сили знову вийти вперед. Верхова передача з правого флангу на дальню стійку завершилася другим взяттям воріт Кристала.

На 70 хвилині своє перше слово сказав Брижчук. Барладим виконав простріл з правого флангу, м’яч зрикошетив від захисників та відскочив до Антона, який спрямував його за призначенням – 2:2. Ще через 5 хвилин Барладим вивів Брижчука віч-на-віч з голкіпером і той зробив дубль 3:2. Третій гол Антона не примусив себе чекати. Наш 9 номер виявився найспритнішим у штрафному майданчику суперника та пробив з під захисника точно у кут воріт – 4:2.

Крапку у матчі поставив Данило Черкашенко. Брижчук до хет-трику додав ще й гольову передачу. Саме Антон прорвавшись лівим флангом виконав передачу на дальню стійку де Черкашенко залишалося тільки підставити ногу – 5:2.
"Кристал" впевнено перемагає в обласному дербі та в хорошому настрої починає підготовку до наступного контрольного матчу проти "Реал Фарма", що відбудеться 21 лютого в Одесі.

"Кристал" Херсон — "Енергія" Нова Каховка 5:2
Гол: Лаптєв, 50, Брижчук, 70, 75, 81, Черкашенко, 90+3, Енергія, 17, 65