Главная » 2022 » Февраль » 7 » "Кристал" - "Таврія" - 0:3
10:41
"Кристал" - "Таврія" - 0:3

“Кристал” не пройшов випробування «лідером».
     Наша команда дійсно непогано розпочала матч проти сімферопольської “Таврії”, та створила кілька небезпечних нагод, реалізувати які завадила відсутність вирішального акцентованого удару.

Ігрова перевага “Кристала” завершилася близько до середини першого тайму. Гості поступово почали перебирати ініціативу на себе і результат не завадив себе довго чекати. Нападники “Таврії” у двох епізодах продемонстрували своїм херсонським колегам, як треба реалізовувати власні моменти. Обидва голи були забиті за схожим сценарієм з меж карного майданчика «зелено-синіх». Спочатку Ковальов, а згодом і Бойко розібралися, як кажуть «на п’ятачку» влучними ударами зробивши перевагу сімферопольців комфортною ще до перерви.

Не зважаючи на рахунок, матч без сумніву подобався численним глядачам, які прийшли цієї холодної неділі на стадіон «Кристал». Зимова перерва однозначно змусила херсонців засумувати за футболом.

Контрольний матч рідко відвідує така кількість вболівальників

Другий тайм був мало схожим на цікавий та насичений подіями тайм перший. У складах обох команд відбулося чимало замін. Гравці «Таврії» з самого початку взяли м’яча під цілковитий контроль та впевнено володіли ігровою та територіальною перевагою.

“Кристалівці” в свою чергу мало, що змогли протиставити «маститим» гостям та рідко переходили у такі потрібні атаки. Зрештою, в одній з атак гості зуміли довести рахунок до розгромного. З лівого флангу Корякін дав прострелити у карний майданчик своєї команди, Жовтюк у боротьбі не зумів завадити м’ячу пройти далі, де вже чатував Вакулинський – 0:3.

Цього разу суперник виявився сильнішим. Як сказав після матчу головний тренер «Кристала» Юрій Куліш, матч проти “Таврії” яскраво виявив наші слабкі місця, позиції, що потребують підсилення та допоміг прийняти кадрові рішення.

Наступний матч згідно з графіком підготовки команди заплановано на 11 лютого. Більш детальна інформація з’явиться на наших інформаційних ресурсах пізніше.

Кристал (Херсон) – Таврія (Сімферополь) 0:3
Голи: Ковальов, 31, Бойко, 40, Вакулинський, 63.