200

Главная » 2021 » Октябрь » 19 » Кубок газети "Новий день"
08:41
Кубок газети "Новий день"

Перші півфінальні матчі на кубок незалежної газети «Новий день» залишили про себе різні враження. У Тавричанці, де зустрічалися місцева команда «Асканійське» з «Колосом» з Чорнянки, поєдинок проходив цікаво. Футболісти обох команд демонстрували змістовну, атакуючу гру, багату на голеві моменти. Заслуговує на добре слово і робота суддівської бригади на чолі з Сергієм Гладким.

У дебюті ігрова і територіальна перевага на полі була на боці господарів. Вони більш активно атакували ворота «Колоса», реально загрожуючи їх взяттям. Особливо з-поміж них активністю вирізнялася «сімка» — Єгор Мануйленко. Саме після його удару на 14-й хвилині «Асканійське» повело в рахунку. Голкіпер гостей Віталій Крупієнко м’яч дістав після удару форварда, але відбити його не зміг.

Чорнянці мали шанс поновити рівновагу вже через кілька хвилин, але добити круглого у порожні ворота господарів не було кому. А ось тавричанці свого шансу не втратили. Після чергової атаки на ворота «Колоса» відзначився все той же Мануйленко — 2:0.

У подальшому гра вирівнялася, але роботи голкіперам обох команд не поменшало. Та дорікнути ні Віталію Купрієнку, ні його колезі з «Колоса» у пропущених голах у другому таймі не можна, бо вони не раз  виручали свої команди у гострі моменти.

Гра завершилася з рахунком 3:1 на користь господарів. У них три голи на свій рахунок записав Єгор Мануйленко. А у чорнянців гол престижу провів за дві хвилини до фінального свистка Володимир Столярчук.

Щодо до матчу у Новотроїцькому між сиваським «Світанком» і «Дружбою» (Зелене), то він відзначився скандалом. І причиною, на жаль, став низький рівень суддівства.

Гра завершилася унічию — 1:1. Відкрив рахунок «Світанок», а «Дружба» згодом його зрівняла.

Тож доля путівок до фіналу вирішиться у повторних матчах: у Зеленому та Чорнянці 24 жовтня.

newday.kherson.ua

Просмотров: 326 | Добавил: Лесничий | Теги: Кубок газети Новий день | Рейтинг: 0.0/0