Пользователей: 0

Рейтинг
Херсонский ТОП

Наші гості

Главная » 2011 » Октябрь » 17 » Кубок газеты "Новый день" Херсонской обл. 2011 г.
15:44
Кубок газеты "Новый день" Херсонской обл. 2011 г.

Перший етап позаду
    Він визначив вісім кращих команд, які продовжать боротьбу за почесний трофей. У першій підгрупі достроково путівку завоювала новотроїцька «Таврія». Вона й перемогла в Нижніх Торгаях місцевий «Хлібороб» - 5:1. А от доля другої путівки вирішувалася в очній зустрічі між «Таврією» з Нової Каховки й «Дніпром-Агро» з Чорнянки. Новокаховчан навіть влаштовувала нічия, але вони перемогли з рахунком -3:1 і потрапили у чвертьфінал. Третє місце у «Дніпра-Агро», а четверте - «Хлібороба».
    У другій підгрупі хлібодарівський «Колос» і каховська СК «Каховка» достроково завоювали путівки в «плей-офф». Але в очній зустрічі у Каховці визначали, хто займе перше, а хто друге місце. «Колос» влаштовувала й нічия. Зустріч закінчилася з рахунком 3:0 на користь хлібодарівців. Вони перші. Другі каховчани. Третє місце в підгрупі в іванівського «Маслозаводу», А от чаплинський «Галант» не виїхав на гру в Іванівку, тому згідно «Регламенту змагань», всі результати за участю цієї команди анулюються.
     У третій підгрупі дві путівки дісталися «Темпу» з Микільського й «Колоса» з Чорнобаївки. Вони й зустрілися в заключному турі, щоб визначити хто буде першим. «Темп» виграв - 3:0 і очолив групу, «Колос» став другим. На третьому місці херсонська команда «Еліт-Таксі», що перемогла з рахунком - 6:2 своїх земляків команду «Чайка-29»,котра залишилася четвертою.
У четвертій підгрупі після того, як була знята з розіграшу білозерська «Іскра», залишилося три команди. «Кристал-2» достроково завоював путівку у чвертьфінал. А от другу може добути голопристанська команда «Гопри», але їй потрібно у вівторок не програти з різницею не більше чим у чотири м'ячі. Якщо більше, тоді до 1/4 фіналу вийде бериславський «Берислав». Матч між «Кристалом-2» і «Гопри» відбудеться 18 жовтня у вівторок у Чулаківці. Тоді і будуть відомі усі чотири пари чвертьфіналів.