200

Главная » 2018 » Февраль » 25 » Кубок України з футзалу
08:18
Кубок України з футзалу

24-25 лютого були зіграні перші матчі чвертьфінальної стадії Кубку України сезону 2017/2018 р. р. Пропонуємо Вашій увазі результати та огляди цих поєдинків.

Кубкова програма розпочалась поєдинком у Херсоні, де «Продексім» хотів не тільки стримати «Ураган», але і не дати своїм опонентам з Івано-Франківську змоги взяти реванш за поразку в чемпіонаті. «Ураганівці» вже по ходу першого тайму були близькими до того, щоб відкрити рахунок у зустрічі. Наприклад, хороші моменти для цього мали Горбатий, Цілик, Корсун. Однак, змусити Ципуна капітулювати їм не вдавалося. Майже ідентична ситуація була на протилежній половині майданчику, де Іваняк не давав можливості відзначитись ані Калукову, ані його партнерам. Тому, нулі на табло спорткомплексу ХВУФК виглядали логічними, але водночас вони зберігали інтригу.

А вже на початку другого тайму «Урагану» вдалося відкрити рахунок. Це Сімка зорієнтувався у чужому штрафному майданчику та зміг переправити м’яч у ворота Ципуна. Гра, яка і без того була напруженою, пожвавішала, адже херсонцям треба було відіграватись. По такій грі «Ураган» міг би скористатися своїми козирями у контргрі. Однак, ця ставка не завжди спрацьовувала. До того ж, «мельники» вже з середини другого тайму почали грати вп’ятьох, і це ставало додатковим навантаженням на оборону «драконів». Врешті-решт, на 37-й хвилині прикарпатські редути не витримали. Фетько з лівого флангу виконував акцентований простріл на «п’ятачок», де вже чекав Фумаса, але м’яч зрикошетив від Іваняка і після цього опинився у воротах івано-франківців. Після цього жодній з команд не вдалося схилити шальки терезів на свою користь, а це означає, що переможець чвертьфіналу в цій парі визначиться в Івано-Франківську.

«Продексім» (Херсон) – «Ураган» (Івано-Франківськ) – 1:1
Голи:
 Фумаса (37) – Сімка (21)
Попередження: Бербенцев (29) – Цілик (4)

Прес-служба Асоціації футзалу України

Просмотров: 532 | Добавил: Лесничий | Теги: Продексім, Кубок України з футзалу | Рейтинг: 0.0/0