7

12

1

200

Главная » 2018 » Апрель » 14 » Кубок відкриття сезону Голопристанського району серед юнаків
18:18
Кубок відкриття сезону Голопристанського району серед юнаків

14 квітня у Нововолодимирівці відбувся розіграш Кубка відкриття сезону Голопристанського району серед юнаків.

У змаганнях взяли участь шість команд. Вони були розподілені на дві групи, в яких команди грали за коловою системою. Переможці групових турнірів розіграли звання володаря кубку.

"Бехтери" - "Гейзер" - 0:0.

Переможці групових турнірів "Чулаківка" та "Гейзер" грали у фіналі. Перемогу з рахунком 2:0 здобули чулаківці. Вони й стали володарями почесного трофею.

Районна федерація футболу визначила кращих гравців розіграшу. Ними стали воротар Олександр Бричка ("Чулаківка"), захисник Олексій Луб ("Гейзер"), півзахисник Вадим Ковалевич ("Гейзер"), нападаючий Ігор Качан ("Чулаківка").

Переможці змагань та лауреати отримали нагороди від районної федерації футболу.

С. І. Курган, голова районної федерації футболу

Просмотров: 514 | Добавил: Лесничий | Теги: Кубок відкриття сезону Голопристанс | Рейтинг: 0.0/0