200

Главная » 2017 » Июль » 9 » "Мир" припиняє боротьбу, "Енергія" крокує далі
19:59
"Мир" припиняє боротьбу, "Енергія" крокує далі

До сьогоднішнього дня футбольний клуб «Нікополь» чотири рази зустрічався з командою з Горностаївки в рамках Другої ліги, але усі чотири матчі програв з загальним рахунком 3:12.

Двічі команда з Дніпропетровської області стартувала в Кубку України з попереднього раунду, але спершу була поразка від «Тернополя», а в минулому році тоді ще від аматорського «Агробізнеса».

9-го липня 2017-го року історію було переписано - «Нікополь» перервав обидві серії. Щоб здолати «Мир», довелось грати 120 хвилин. Лише в другому додатковому таймі 21-річний Ілля Шестипалов забив єдиний і такий важливий гол у грі, який вивів «Нікополь» до другого попереднього раунду Кубка України.

Кубок України. Перший попередній раунд

ФК «Нікополь» - «Мир» (Горностаївка) 1:0 (д.ч.)

Гол: Шестипалов

"Реал Фарма" (Одеса) - "Енергія" (Нова Каховка) 1:3

Голи: Поліщук 15 - Бочак 6 (пен.), Бочак 43, Ковальчук 74

"Реал Фарма": С. Кравченко, Дубина (Костюк 46), Дмитрієв, Новицький, Федоров, Бабенцова, Пятов, Поліщук, Ю.Кравченко, Віксіч, Бичков (Бондаренко 63)

"Енергія": Старченко, Стеценко, Бочак, Кірєєв, Волков (Грабець 87), Прокіпчук (Мись 80), Молочко (Россохатий 61), Дєдяєв, Шастал, Ковальчук, Процишин

Незважаючи на поразку, все ж більш активно в цьому матчі виглядали господарі, "Реал Фрама" впевненіше почав гру, провів кілька атак, але ... швидко пропустив. На шостій хвилині Роман Бочак вразив ворота Кравченка, реалізувавши очевидний пенальті.

Одеська команда швидко відігралася, Владислав Поліщук записав на свій рахунок точний удар на 15-й хвилині. "Енергію" це не збентежило, гості продовжували надійно стримувати атакуючі пориви суперника і проводили свої гострі контрвипади. В кінці першого тайму підопічні Ліховідова пропустили другий м'яч - дубль на рахунку Бочака, все ж оборона господарів недозволено часто помилялася. А в другому таймі Тарас Ковальчук зміг зловити "Реал" на ще одній помилці та встановив остаточний підсумок зустрічі - 3:1.

Без особливих проблем "Енергія" виходить в наступну стадію Кубка України.

Просмотров: 601 | Добавил: Лесничий | Теги: Мир (Горностаївка), Енергія (Нова Каховка) | Рейтинг: 0.0/0