200

Главная » 2016 » Сентябрь » 1 » Новини футболу Голої Пристані
14:23
Новини футболу Голої Пристані

13 серпня стартувало II коло чемпіонату Херсонської області з футболу серед команд ветеранів. Грали команди «Восход» м. Херсон та ФК «Скадовськ-Гопри». Гра відбувалась на стадіоні «Майстер-С» м. Херсону. Зустріч пройшла за перевагою гостей і завершилася з рахунком: 2-1 на користь команди ФК «Скадовськ-Гопри».

20 серпня у місті Гола Пристань на міському стадіоні «Дніпровець» відбулася гра чемпіонату Херсонської області з футболу серед команд ветеранів. Суперниками нашої команди був лідер чемпіонату команда «Барбадос» м. Херсон. Нагадаємо, що у першій грі ФК « Скадовськ-Гопри» поступилися супернику з рахунком 1-0.

Гра пройшло у обопільно гострих атаках, з багатьма гольовими моментами. У обох командах грали футболісти, які пройшли школу в командах майстрів, тому гра видалася видовищною. Першими відкрили рахунок  голопристанці, і у подальшому змогли розвинути свій успіх, ведучи у рахунку 2-0. До перерви гості скоротили відставання і команди пішли на перерву з рахунком 2-1. У другому таймі херсонцям вдалося зрівняти рахунок, з чим не були згодні голопристанці, які знову вийшли уперед, та остаточний результат 3-3 був зафіксований після фінального свистка.

27 серпня відбулася заключна гра на груповій стадії чемпіонату Херсонської області з футболу серед команд ветеранів. У місті Херсоні на стадіоні «Петровець» зустрічались команди «Яфа» м. Херсон і ФК «Скадовськ-Гопри». Від цієї гри залежало місце у турнірній таблиці і суперник для подальшої боротьби. Нагадаємо, що у першому колі, у грі, яка проходила у м. Гола Пристань, команда «Яфа» перемогла з рахунком 3-2. Ця гра, у м. Херсоні, пройшла за перевагою гостей і перемога команди ФК «Скадовськ-Гопри» з рахунком 5-1.

Цей результат дав можливість зайняти II місце і суперником у чвертьфіналі буде команда «Скіф» смт. Нижні Сірогози.

27 серпня взяв старт чемпіонат Херсонської області з футболу серед команд юнаків 2005/2006 років народження.

У м. Гола Пристань на стадіоні «Дніпровець» першими грали команди «Освіта-1» і «Освіта-05», обидві команди з м. Херсону. Гра була обопільного строю і завершилась перемогою більш старших юнаків з рахунком 2-1 перемогла команда «Освіта-05».            Паралельно грали лідер чемпіонату команда «Авангард» м. Каховка і «Динамо» с. Дар’ївка. Каховчани володіли ініціативою і перемогли з рахунком 2-0.

Наступними грали команди «Школа № 47» м. Херсон та «Олешки» м. Олешки (м.Цюрупинськ), і тут один із лідерів чемпіонату був сильнішим, з рахунком 2-0 перемогла команда «Школа № 47».

Цікавою у ігровому плані була гра між командами «Освіта-02» і «Кристал», де обидві команди з м. Херсону. При багатьох гольових моментах, м’яч був забитий у компенсований час. З рахунком 1-0 перемогла команда «Кристал».

Гра між ФК «Гопри» і «Динамо-Дар’ївка» завершилася перемогою голопристанців з рахунком 3-0.

Команда «Авангард» м. Каховка перемогла  «Олешки» м. Олешки з рахунком 3-0 і продовжує лідирувати у чемпіонаті.

Команда «Освіта-1» поступилася команді «Кристал» з рахунком 3-1. «Кристал» підтягнувся до групи лідерів. Команда «Школа № 47» перемогла команду «Освіта-05» з рахунком 4-0 і піднялась у турнірній таблиці. Були зіграні пропущені ігри першого кола. Ось результати ігор:

ФК «Гопр» - «Кристал»: 1-1;

ФК «Гопри» - «Освіта -05»: 3-0.