200

Главная » 2017 » Июль » 4 » Новини футболу Голої Пристані
17:33
Новини футболу Голої Пристані

1 липня в Голій Пристані на міському стадіоні "Дніпровець" відбулися ігри з футболу серед команд ветеранів турніру в рамках XV Всеукраїнського благодійного фестивалю народної творчості «Купальські зорі».

Переможцем турніру стала команда СК «Каховка», яка у фінальній грі перемогла команду ФК «Гопри» м. Гола Пристань з рахунком 6:4.

Гра проходила у дружній атмосфері. Командам учасницям, переможцям і призерам були вручені кубки, медалі, грамоти й подарунки від міського голови Бабича О.В.

1 липня на міському стадіоні "Дніпровець" відбулися ігри з футболу турніру в рамках XV Всеукраїнського благодійного фестивалю народної творчості «Купальські зорі».

У змаганнях прийняли участь юнацькі команди 2005/2006 р.н. із м. Херсон «ДЮСШ № 3», «Кристал» м. Херсон, «Авангард» м. Каховка і ФК «Гопри» м. Гола Пристань.

Матчі пройшли на дуже високому рівні, адже змагалися кращі футбольні команди Херсонської області.

Юнаки показали високий рівень готовності та майстерності. Переможцем турніру стала команда ФК «Гопри» м. Гола Пристань, друге місце - у команди «Кристал» м. Херсон, третє - у команди «ДЮСШ № 3» м. Херсон і четверте - у команди «Авангард» м. Каховка.

Командам учасницям, переможцям і призерам були вручені кубки, медалі, грамоти й цінні подарунки від міського голови Бабича О.В.

Велика подяка за сприяння у проведені турніру з футболу міському голові Олександру Володимировичу Бабичу від Голопристанської міської федерації футболу «Гопри».

О.Г. Бурковський, голова міської федерації футболу "Гопри"

Просмотров: 427 | Добавил: Лесничий | Теги: Новини футболу Голої Пристані | Рейтинг: 0.0/0