200

Главная » 2016 » Июнь » 8 » Новини футболу Голої Пристані (фото)
15:11
Новини футболу Голої Пристані (фото)

4 червня на міському стадіоні «Дніпровець» відбулися ігри 8-го туру Чемпіонату Херсонської області з футболу  серед команд юнаків 2005/2006 року народження.

Результати ігор:

"Освіта-05" - "Освіта-02" - 6:0

"Освіта-01" - "Гопри" - 5:1

ЗОШ №47 - "Динамо" (Дар’ївка) - 3:0.

5 червня 2016 року на міському стадіоні «Дніпровець» відбулися ігри Відкритого чемпіонату м. Гола Пристань з футболу серед дорослих, присвяченого 25-й річниці незалежності України, з відмінностями від правил гри футболу ФІФА у поперек футбольного поля 7+1.

Першими грали команди «Ветеран» м. Гола Пристань і «Вікторія» с. Бехтери Голопристанського району. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, і лише одна помилка у захисті дозволила команді «Ветеран» відкрити рахунок. При рахунку 1-0 команди пішли на перерву. У другому таймі команда «Ветеран» контролювала хід гри і збільшила свою перевагу, і як результат, рахунок 5-1 на користь команди «Ветеран», яка до речі ще не втрачала очки на цьому турнірі. Другими грали команди ФК «Гопри» м. Гола Пристань і «Лідія» с. Новомиколаївка  Скадовського району. З перших хвилин Голопристанська команда заволоділа ініціативою і почала створювати свої моменти біля воріт суперника, які згодом перетворились у голи. Як результат, перемога ФК «Гопри» з рахунком 8-2.

Турнірна таблиця чемпіонату:

1. "Ветеран" - 9 очок

2. "Гопри" - 6 очок

3. "Вікторія" - 3 очки

4. "Лідія" - 3 очки

5. "Офіцери" - 0 очок.

6 червня на міському стадіоні «Дніпровець» відбулась товариська гра з футболу між командами юнаків 2004 року народження ФК «Гопри» і «Освіта» м. Херсон. Гра проходила з метою підготовки команди ФК «Гопри» до Всеукраїнського турніру «Золотий колос України», який традиційно проходить у м. Скадовську і наші юнаки є постійними учасниками цього турніру. Про суперника слід відмітити, що вони є лідерами Херсонського юнацького футболу і переможцями змагань. Після нашої гри відправились на турнір до м. Маріуполь. Гра на стадіоні «Дніпровець» проходили у рівній боротьбі. Наші хлопці не поступилися  супернику. Склад нашої команди доповнили юнаки 2006/2007 років народження, це і зіграло важливу роль. У другому таймі херсонці виглядали біль потужно, забивши 3 м’ячі наприкінці зустрічі - 3-0 перемога «Освіти».

7 червня 2016 року на міському стадіоні «Дніпровець» відбулась товариська гра з футболу між командами юнаків 2006 року народження ФК «Гопри» та «Авангард» м. Каховка. Гра була видовищною і щедрою на гольові моменти та голи. Обидві команди показали хороший рівень підготовки. Голопристанська команда всю зустріч вела у рахунку, і як результат перемога 6-4 на користь ФК «Гопри».

О. Г. Бурковський, директор міського центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх"

на знімку: момент гри

Просмотров: 762 | Добавил: Лесничий | Рейтинг: 0.0/0