200

Главная » 2017 » Май » 11 » Новини футболу Голої Пристані (фото)
08:10
Новини футболу Голої Пристані (фото)

6 травня в Голій Пристані на міському стадіоні "Дніпровець" після зимової перерви відбулися ігри другого кола чемпіонату Херсонської області з футболу серед команд юнаків 2005/2006 років народження.

Результати ігор : "Освіта 2005" - "Херсон" 5-1; "Гопри" - "Динамо" 0-1; "ДЮСШ № 3" - "Джарилгач" 2-0; "Дніпро" - "Динамо" 0-1; "Олешшя" - "Освіта 2006" 0-3; "Кристал" - "Херсон" 4-2; ""Шумен" - "Гопри" 0-3; "ДЮСШ № 3" - "Освіта 2006" 5-2; "Дніпро" - "Джарилгач " 2 - 2; "Кристал" - ""Олешшя" 5-0.

Турнірна таблиця : 1) "ДЮСШ № 3" - 34 очки; 2) "Освіта 2006" - 30 очок; 3) "Кристал" - 28 очок; 4) "Гопри" - 22 очки; 5) "Освіта 2005" - 22 очки; 6) "Джарилгач" - 13 очок; 7) "Шумен" - 11очок; 8) "Дніпро" - 9 очок; 9) "Динамо" - 9 очок; 10) "Олешшя" - 7очок; 11) "Херсон" - 1очко.

7 травня ФК "Гопри" після тривалої перерви завдяки підтримці міської ради та міського голови О.В.Бабича прийняли участь у першості району з футболу 2017 року.

Нагадуємо, що чемпіонат району з футболу проходить обов’язково за клубною системою, грють юнаки та дорослі.

Першу гру нашої команди з «Гейзером» (Збур’ївка) за згодою із районною федерацією футболу було перенесено.

Наступну гру наша команда провела з командою "Бехтери" (Бехтери). Першими на поле вийшли юнаки 2000 р.н. Гра пройшла у рівній боротьбі, але господарі поля були більш наполегливі, жадали перемоги перед своїми уболівальниками і перемогли з рахунком 3:0. Команда з самого початку заволоділа ініциативою і вела хід гри. На 20 хвилині гри голопристанцям вдалася чудова комбінація і рахунок у грі був відкритим. 1:0 на користь ФК "Гопри". До перерви рахунок не змінився. У другому таймі гра вирівнялась, гольових моментів було обмаль, адже поле не дозволяло комбінувати. До завершення зустрічі лишалось 2 хвилини і команді "Бехтери" вдалось пробити по воротам, після удару м’яч вдало відскочив до гравця, який і зрівняв рахунок зустрічі. Отже, рахунок зустрічі - 1:1.

• 1 туру : "Чулаківка" - "Гладківка" дорослі 12 - 2, юнаки 6-1; "Олексіївка" - "Солдатське" 1-2 ; "Новомиколаївка" - "Бехтери" 3-3 ; "Гопри" - "Гейзер" перенесено.
  • 2 туру : "Солдатське" - "Чулаківка" дорослі 0-4, юнаки 0-7; "Гладківка" - "Новомиколаївка" 3-4; "Гейзер" - "Олексіївка" 5-1.
  • таблиця : 1) "Чулаківка" - 6 очок, 2) "Новомиколаївка" - 4 очки; 3) "Солдатське " - 3 очки; 4) "Гейзер" - 3 очки; 5) "Бехтери" - 2 очки; 6) "Гопри" - 1 очко; 7) "Гладківка" - 0 очок; 8) "Олексіївка" - 0 очок. Наступну зустріч команда ФК "Гопри" зіграє на своєму полі 14 травня з командою "Гладківка" (с. Гладківка.) Початок гри о 10.00 годині.