200

Главная » 2017 » Июнь » 21 » Новини футболу Голої Пристані (фото)
10:32
Новини футболу Голої Пристані (фото)

18 червня в Голій Пристані на міському стадіоні "Дніпровець" відбулась пропущена гра першого туру першості Голопристанського району з футболу сезону 2017 року між командами ФК "Гопри" та ФК "Гейзер" (Збур’ївка).

Першими грали юнацькі команди, це юнаки 1999 р.н. і молодші. Гра пройшла за повної переваги голопристанських юнаків і закінчилась перемогою з рахунком 9:0. Після гри юнацьких команд на поле вийшли дорослі футболісти. З початку зустрічі ініциативою заволоділи Голопристанці, які і почали створювати гольові моменти. Гравці ФК "Гейзер" чинили опір тільки на початку зустрічі. Повна ігрова перевага втілилася в забиті м’ячі. Результат зустрічі - 7:1 на користь ФК "Гопри".

Турнірна таблиця юнацьких команд:

1. ФК "Чулаківка" - 15оч. 2) ФК "Бехтери" - 10оч. 3) ФК "Гопри" - 9оч 4) ФК "Гладківка - 7оч 5) ФК "Гейзер" - 3оч. 6) ФК "Солдатське" " - 0оч

Турнірна таблиця дорослих команд :

1. ФК "Чулаківка" - 21 оч. 2) ФК "Гопри" - 16оч. 3) ФК "Бехтери" - 14оч. 4) ФК "Новомиколаївка" - 13оч 5) ФК "Гейзер" - 9оч 6) ФК "Солдатське" - 6оч. 7) ФК "Олексіївка" - 3оч. 8) ФК "Гладківка" - 0оч.

19 червня на міському стадіоні "Дніпровець" відбулась товариська гра з футболу між юнацькими командами 2005/2006 років народження ФК "Гопри" та ФК "Авангард" (Каховка).

Гра проходила з метою підготовки ФК "Гопри" до Всеукраїнських фінальних змагань ВФСТ "Колос" АПК України на Кубок "Золотий колос України" з футболу серед команд юнаків 2005/2006 років народження.

Гра складалась з 4 таймів по 15 хвилин, була видовищною, гравці продемонстрували чудову техніку і високий рівень готовності. Матч пройшов на високих швидкостях з безліччю гольових моментів і завершилась перемогою ФК "Гопри". Після гри були пробиті післяматчеві пенальті повними складами, у яких точнішими були голопристанські футболісти.

О.Г.Бурковський, голова міської федерації футболу "Гопри"

Просмотров: 544 | Добавил: Лесничий | Теги: Новини футболу Голої Пристані | Рейтинг: 0.0/0