Суббота, 10.12.2022, 00:12
ФУТБОЛ ХЕРСОНЩИНИ
 
Поділитися

Меню сайту

Афіша

Вища ліга
Детальніше

Перша ліга
Детальніше

Ліга легенд

І

О

1

"Хлібороб"

12

36

2

"Енергія"

12

25

3

"Каховка"

12

24

4

"Асканійське"

12

15

5

"Фортуна"

12

12

6

"Тарпан"

12

11

7

"Азовець"

12

1

 

Детальніше

Міні-чат
200

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Рейтинг
Херсонский ТОП

Наші гості

Главная » 2019 » Сентябрь » 10 » П’ятирічна хроніка турнірів пам’яті А. Дудки
09:29
П’ятирічна хроніка турнірів пам’яті А. Дудки

     Вже вп’яте в Нижніх Сірогозах проходить міжрайонний турнір з футболу, присвячений пам’яті Анатолія Дудки, засновника асоціації фермерів і приватних землевласників Нижньосірогозького району 

Анатолій ДудкаАнатолій Дудка

Нижні Сірогози.City пропонують здійснити невеликий екскурс в минуле і пригадати які команди брали участь в цьому турнірі, вибороли нагороди і стали володарями кубку. 

Традиційно в ході цих змагань визначали кращих гравців по амплуа.

 

2015 рік

В турнірі взяли участь 8 команд: 

— “Фермер” (збірна Нижньосірогозького району), 

— “Восход” (с. Дем’янівка), 

— “Водовод” (смт Іванівка), 

— ФК “Лепетиха” (смт Велика Лепетиха),

— “Старт” (збірна Верхньорогачицького району),

— “Азовець” (збірна Генічеського району).

— “Патріот” (смт Горностаївка),

— “Веселе” (збірна Веселівського району Запорізької області).

 

У підсумку турніру визначилася трійка лідерів:

— 3 місце — “Водовод” (смт Іванівка),

— 2 місце — “Азовець” (збірна Генічеського району),

— 1 місце — “Фермер” (збірна Нижньосірогозького району)

 

Також було визначено кращих гравців турніру по амплуа:

— “Кращий воротар” — Дмитро Дубляник (“Фермер”)

— “Кращий захисник” — Артем Шиманець (“Фермер”)

— “Кращим півзахисником” — Олександр Сабадаш (“Водовод”), 

— “Кращий нападник” — Костянтин Івахнець (“Азовець”).

 

2016 рік

Команди учасниці турніру:

— “Водовод” (збірна Іванівського району), 

— “Патріот” (збірна Горностаївського району), 

— ФК Лепетиха” (смт Велика Лепетиха), 

— “Старт” (смт Верхній Рогачик), 

— “Руслан” (збірна Веселівського району Запорізької області), 

— “Світанок” (збірка Новотроїцького та Генічеського районів), 

— “Фермер” (смт Нижні Сірогози), 

— “Колос” (збірна Нижньосірогозького району)

 

За результатами матчів призові місця розподілилися наступним чином:

— 3 місце — “Руслан” (збірна Веселівського району Запорізької області),

— 2 місце — “Фермер” (смт Нижні Сірогози),

— 1 місце — “Світанок” (збірка Новотроїцького та Генічеського районів).

 

На завершення турніру визначили кращих гравців у номінаціях:

— “Кращий нападник” — Ігор Бездольний (“Фермер”), 

— “Кращий воротар” — Сергій Альмов (“Колос”), 

— “Кращий півзахисник” — Станіслав Довбиш (“Світанок”), 

— “Кращий гравець” — Олександр Бондарчук (“Світанок”), 

— “Кращий захисник” — Руслан Васьковський (“Руслан”).

 

2017 рік

В турнірі 2017 року взяло участь 8 команд: 

— “Іскра” (збірна Білозерського району), 

— “Промінь” (збірна Генічеського району), 

— “Руслан” (збірна Веселівського району Запорізької області), 

— “Юг-Свет” (м. Херсон), 

— “Водовод” (смт Іванівка), 

— “Фермер” (смт Нижні Сірогози), 

— “Хлібороб” (с. Нижні Торгаї), 

— ФК “Лепетиха” (смт Велика Лепетиха).

 

У підсумку місця розподілилися таким чином:

— 3 місце — “Юг-Свет” (м. Херсон),

— 2 місце — “Фермер” (смт Нижні Сірогози),

— 1 місце — “Іскра” (збірна Білозерського району).

 

Організатори змагань визначили кращих гравців турніру по амплуа:

— “Кращий воротар” — Євген Кузя (“Хлібороб”),

— “Кращий захисник” — Андрій Другальов (“Юг-Свет”), 

— “Кращий напівзахисник” — Василь Борисов (“Фермер”), 

— “Кращий нападник” — Денис Риженко («Іскра»), 

— “Кращий гравець” — Костянтин Чакляров (“Іскра”).

 

2018 рік

В турнірі взяло участь 7 команд: 

— “Тарпан” (смт Нижні Сірогози), 

— “Хлібороб” (с. Нижні Торгаї), 

— “Водовод” (смт Іванівка), 

— «Іскра» (смт Білозерка), 

— “Юг-Свєт” (м. Херсон), 

— “Світанок” (с. Сиваське Новотроїцького району), 

— “Руслан” (смт Веселе Запорізької області).

 

В трійку найсильніших команд турніру увійшли:

— 3 місце — “Світанок” (с. Сиваське Новотроїцького району),

— 2 місце — “Тарпан” (смт Нижні Сірогози),

— 1 місце — “Водовод” (смт Іванівка).

 

За підсумками турніру були визначені кращі гравці по амплуа: 

— “Кращий воротар” — Артем Сидоренко (“Водовод”), 

— “Кращий захисник” — Іван Горошко (“Тарпан”),

— “Кращий півзахисник” — Андрій Бойко (“Тарпан”), 

— “Кращий нападник” — Віталій Колодій (“Світанок”), 

— “Кращий гравець” — Віктор Окатий (“Водовод”).

 

2019 рік

В турнірі взяли участь 7 команд:

— “Хлібороб” (с. Нижні Торгаї), 

— “Тарпан” (смт Нижні Сірогози), 

— “Водовод” (смт Іванівка), 

— “Світанок” (Новотроїцький район), 

— “Вікторія” (Генічеський район), 

— “Руслан” (с. Менчикури, Веселівський район, Запорізька область),

— “ОК-Південь” (збірна військовослужбовців Збройних сил України). 

Місця розподілилися таким чином:

— 3 місце — “Водовод” (смт Іванівка), 

— 2 місце — “Руслан” (с. Менчикури, Веселівський район, Запорізька область),

— 1 місце — “Хлібороб” (с. Нижні Торгаї),

За підсумками турніру визначено кращих гравців турніру по амплуа:

— “Кращий воротар” — Максим Гончарук (“Хлібороб”),

— “Кращий захисник” — Євген Сиващенко (“Водовод”),

— “Кращий півзахисник” — Вадим Плакса (“Руслан”),

— “Кращий нападник” — Олександр Муковозов (“Хлібороб”).

Фото Нижні Сірогози.City та з фотоархіву газети “Червоний промінь”

nsirogozy.city

Просмотров: 328 | Добавил: Лесничий | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Сентябрь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Архів

Погода

Друзі сайту
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • База знаний uCoz

  • Copyright MyCorp © 2022

    Использование материалов genicheskrff.at.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на genicheskrff.at.ua