200

Главная » 2020 » Февраль » 3 » Перший контрольний матч "Кристала"
15:49
Перший контрольний матч "Кристала"

Херсонський “Кристал” провів перший контрольний матч у 2020 році. Як кажуть: “Перший млинець виявився глевким”…

Наша команда, у складі якої на поле виходили сім гравців, що перебувають на перегляді не зуміла дати гідний опір одеському Чорноморцю поступившись з великим рахунком

Перша половина першого тайму вийшла для Кристала доволі непоганою. Було створено кілька хороших нагод відзначитися, але всі вони до голів не призвели. Натомість господарі двічі відзначилися перед перервою.

Другий тайм пройшов повністю під диктовку гравців Чорноморця. На полі вже не було основних гравців Кристала (Цоя, Барладима, Гливого). Наша команда зрідка переходила на чужу половину поля, а одесити у свою чергу тричі зуміли вразити ворота гостей.

5:0…. і тренерському штабу є над чим працювати. Наступний контрольний матч Кристал проведе 8 лютого у Херсоні проти Енергії.

Чорноморець Одеса – Кристал Херсон 5:0 (2:0)
Голи: Штогрін (27), Брагару (41), футболісти на перегляді (56, 62, 76).