200

Главная » 2014 » Сентябрь » 4 » Про початок змагань ХОДЮФЛ сезону 2014/15 років
11:04
Про початок змагань ХОДЮФЛ сезону 2014/15 років

Згідно рішень виконавчого комітету Херсонської обласної дитячо-юнацької футбольної ліги (далі – Ліга), яке відбулося 28 серпня 2014 року в місті Херсоні, Ліга розпочинає змагання з футболу серед команд дівчат та юнаків участі позашкільних навчальних закладів спортивного профілю міст і районів області сезону 2014/2015 років.

У зв’язку із доопрацюванням та підписанням Регламенту проведення змагань футболу серед команд дівчат та юнаків участі позашкільних навчальних закладів спортивного профілю Ліги сезону 2014/2015 років терміново надаємо Вам умови, місця і терміни змагань, які відбудуться у вересні 2014 року:

1. І тур чемпіонату області з футболу серед команд дівчат 1997/2000 рр.н., який відбудеться 10-11 вересня 2014 року в місті Бериславі.

Попередньо заявилися 8 команд. Заявка до 09 вересня.

Приїзд команд 10 вересня на стадіон «Машинобудівник» до 9.00.

Склад команди 15 футболісток, 2 тренера-представника і 1 арбітр. Одночасно на полі знаходяться/грають 7 польових гравців і воротар. Тривалість матчів 50 хвилин (2 тайми по 25 хвилин з 10-хвилинною перервою).

Всі витрати по участі команд у змаганні (проїзд, харчування) за рахунок відряджуючих організацій.

2. І тур чемпіонату області з футболу серед команд дівчат 2001/2004 рр.н., який відбудеться 12-13 вересня 2014 року в місті Скадовську. Попередньо заявилися 7 команд. Приїзд команд 12 вересня на стадіон «Колос» до 9.00.

Склад команди 15 футболісток, 2 тренера-представника і 1 арбітр. Одночасно на полі знаходяться/грають 8 польових гравців і воротар. Тривалість матчів 40 хвилин (2 тайми по 20 хвилин з 10-хвилинною перервою). Заявка до 09 вересня. Всі витрати по участі команд у змаганні (проїзд, харчування) за рахунок відряджуючих організацій.

3. Відкритий обласний турнір з футболу на призи майстра спорту СРСР Анатолія Лебедя серед команд юнаків 2003/2004 рр.н., який відбудеться 12-13 вересня 2014 року в місті Скадовську. Попередньо заявилися 7 команд. Додатково допускаються і інші команди після попередньої заявки. Приїзд команд 12 вересня на стадіон «Колос» до 9.00.

Склад команди 15 футболістів, 2 тренера-представника. Одночасно на полі знаходяться/грають 8 польових гравців і воротар. Тривалість матчів 30 хвилин (2 тайми по 15 хвилин з 5-хвилинною перервою). Заявка до 09 вересня. Всі витрати по участі команд у змаганні (проїзд, харчування) за рахунок відряджуючих організацій. Стартовий внесок 200,00 (двісті) гривень.

4. Чемпіонат області з футболу серед команд юнаків 1999/2000 та 2001/2002 рр.н. класу А, І тур якого відбудеться 17 вересня 2014 року по області. Попередньо заявилися по 8 команд обох вікових груп. Заявка до 16 вересня.

Командами обох вікових груп попередньо заявилися:

1) Бериславська РК ДЮСШ ім. Сергеєва,

2) Херсонська СДЮСШОР з футболу «Кристал»,

3) КДЮСШ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації,

4) ДЮСШ Новокаховської міської ради спільно з ДЮСШ м. Нова Каховка обласної організації ФСТ «Спартак»,

5) Скадовська РК ДЮСШ,

6) Каланчацька ДЮСШ,

7) ДЮСШ Цюрупинської районної ради.

ДЮСШ Каховської міської ради заявилася командою молодшої в.к.,  а ФК «Гопри» м. Гола Пристань – командою старшої в.к. Обидві ці команди буду брати участь у змаганні чемпіонату в парі.

Змагання чемпіонату відбудуться за коловою системою в два кола. Виїзди і прийоми в команд однієї ДЮСШ спарені. Кожна команда зіграє по 14 матчів: 7 – восени і 7 – весною.

Матчі відбуватимуться по середам за участю команд, які змагаються у чемпіонаті України ДЮФЛУ, та по неділям за участю інших команд між собою.

Всі витрати по участі команд у змаганні (проїзд, харчування, оплата арбітражу) за рахунок відряджуючих організацій.

5. Чемпіонат області з футболу серед команд 2001/2002 рр.н. класу Б, І тур якого відбудеться 21 вересня 2014 року по області. Попередньо заявилися 12 команд. Заявка до 19 вересня.

Змагання чемпіонату відбудуться у 3 етапи:

•  І етап – відбіркові групові змагання за коловою системою в 2 кола в групах «Схід» і «Захід» по 6 команд в кожній (кожна команда зіграє по 10 матчів: 6 восени і 4 весною);
  •  ІІ етап – півфінальні змагання «плей - офф» за 2 ігрових дня з роз’їздами між командами, які посядуть І - ІV місця в групах «Схід» і «Захід» (кожна команда зіграє 1 матч  вдома і 1 на виїзді – весною);

ІІІ етап фінальні змагання «плей - офф» за 2 ігрових дня в одному місці між командами, які виграють півфінальні матчі ІІ етапу (кожна команда зіграє 2 матчі –весною).