Наші гості

Главная » 2019 » Июнь » 4 » СК "Каховка" фінішує четвертим
13:23
СК "Каховка" фінішує четвертим

1-2 червня на футбольних полях України відбулися матчі останнього туру групового етапу Чемпіонату України серед аматорських команд сезону 2018/2019.

Каховчани свій останній матч проводили на виїзді в місті Дніпро, де на стадіоні «Олімпійські резерви» з штучним футбольним газоном грали з командою «Скорук» (Томаківка Дніпропетровська область).

Вже в дебюті СК «Каховка» вдалося заробити пенальті, коли Амобі вискочив з-за спини Полянського і той суто рефлекторно зачепив його, хоча африканець втікав боком до воріт і навряд чи міг тут же пробити. До позначки підійшов хавбек Колосов і виграв-то дуель у воротаря – Бобровський метнувся вліво від себе, каховчанин пробив вправо, але м’яч прокотився повз воріт.

Тим не менш, гості відкрили рахунок уже з гри, хвилин через 20 після цієї осічки. Пішла подача з правого краю, яку головою замикав Амобі. Кіпер у стрибку парирував м’яч, але якраз на Боженка. Максим на добиванні зіграв чітко й це його дебютний гол за «червоно-білих» – 0:1. Хвилин через 15 Алантьєв розігрався із Боженком і впав уже в карному майданчику «Скорука», наразившись на захисника Обревка – це другий у матчі пенальті. Здалося, бити спершу мав Амобі, але в підсумку виконувати взявся Стеценко. Микола «смикнув» воротаря вліво, а сам пробив на протиході – 0:2.

У другому таймі всі спроби томаківців відігратися зірвалися, а от СК «Каховка» вдалося довести рахунок до розгромного. Феденков у боротьбі зі Швецем заробив штрафний і сам же ударом з правої ноги в обвід стінки забив з нього — 0:3. Олександр влучив із відскоком від стійки, це його 3-й гол у чемпіонаті.

Скорук (Томаківка) - СК Каховка - 0:3 (0:2)

18:30, 01.06.2019. Дніпро. Стадіон «Олімпійські резерви». 100 глядачів, поле 4 (шт.), +28С

Суддя: Лавриненко Максим (Запоріжжя)

Голи: Боженко, 24, Стеценко, 39 (пен.), Феденков, 71.

Незабитий пенальті: Колосов, 3 (мимо)

Попередження: Шеремет, 17, Полянський, 51, Крутенко, 61, Прокурор, 90+1

«Скорук»: Бобровський, Обревко, Полянський, Щербина, Хомутов (Сиротей, 76), Герасимов (Люлька, 46), Швець, Крутенко (Прокурор, 71), Шеремет, Барбанов (Цюро, 62), Перебора. Запасні: Шоі, Приземлін, Прошенко. Головний тренер: Олександр Степанов.

СК «Каховка»: Байдюк, Алантьєв, Стеценко, Щербина, Бібік, Ратушний, Мостіпан (Кузнєцов, 71), Боженко (Феденков, 63), Колосов (Дудкевич, 59), Гайдаєнко, Амобі (Добровольський, 66). Запасний: Завгородній. Головний тренер: Дмитро Кузнєцов.

На жаль, каховчане зупинились за крок до стадії «плей-офф», куди пройшли три перших команди з групи і які за кубковою системою розіграють звання аматорського чемпіону України. Але нашим футболістам вдалося покращити свій минулорічний результат - нагадаємо, що у минулому сезоні наша команда фінішувала на шостому місці.

Та, безумовно, одним з головних здобутків каховської команди можна вважати одну з найкращих в Україні організацію футбольних матчів на с/к «Олімпійський» та найбільшу відвідуваність матчів СК «Каховка» вболівальниками серед  всіх 34-х команд-учасниць аматорського Чемпіонату України сезону 2018/2019. Домашні матчі СК «Каховка» відвідували у середньому 800 каховських вболівальників (https://amateur.footboom.com/ukraine/attendance), а враховуючи гостьові поєдинки, на гру каховчан приходили подивитися у середньому 550 чоловік. СК «Каховка» дякує своїм вболівальникам за підтримку та пишається ними!

Зараз у всеукраїнських та обласних футбольних змаганнях для СК «Каховка» настала перерва до серпня, коли відновляться матчі обласної першості та розпочнеться новий сезон в чемпіонаті України. Отже, чекаємо після перерви на стадіоні каховських вболівальників та віримо в улюблену команду СК «Каховка».