200

Главная » 2019 » Апрель » 12 » СК "Каховка" - ФК "Кривий Ріг" - 1:0
14:14
СК "Каховка" - ФК "Кривий Ріг" - 1:0

Нарешті вболівальники дочекалися відновлення офіційного сезону та матчів чемпіонату України серед аматорів.

7 квітня 2019 року на каховському стадіоні «Олімпійський» відбувся матч 15 туру Чемпіонату України з футболу серед аматорських команд сезону 2018/2019 між командами СК «Каховка» - ФК «Кривий Ріг».

Каховчани перед звітним поєдинком випереджали криворіжців у турнірній таблиці на один заліковий бал та на одну сходинку у турнірній таблиці. Перші хвилини зустрічі проходили у спокійному темпі, команди звикали до газону та до суперника. А на 23 хвилині зустрічі стався один з ключових моментів матчу. футболісти з Кривого Рогу організували швидку контратаку, в якій півзахисник гостей зробив простріл на у напрямку карного майданчика каховчан, але мяч потрапив в руку захисника господарів Стеценка, і арбітр призначив 11-метровий удар. До удару підійшов капітан ФК «Кривий ріг» Белей та пробив в лівий кут воріт, але голкіпер господарів поля Завгородній зумів парирувати удар та врятував свою команду.

Через три хвилини спрацювало футбольне правило не забиваєш ти - забивають тобі, і вже СК «Каховка» реалізувала свій стандарт. після порушення правил на Амобі подачу з флангу Алантьєва чудовим ударом головою замкнув центральний захисник каховчан Стеценко, реабілітувавшись після прикро заробленого пенальті. Після пропущеного голу гравці ФК «Кривий Ріг», здається були в нокдауні і протягом кількох хвилин не могли прийти до тями. За цей час каховчане створила ще кілька небезпечних моментів. Повинні були збільшувати рахунок Жиганов та Колосов. Але в одному епізоді свою команду врятував воротар «Кривого Рогу», а у другому епізоді вже захисник гостей вибив м'яч з лінії воріт.

У другому таймі гості намагалися відіграти пропущений матч, особливо небезпечно було після їхніх стандартів, але СК «Каховка» грамотно тримав оборону. Натомість гравці каховчан вибігали у небезпечні атаки, але до завершення довести свої гольові можливості їм не вдавалось. Отже у підсумку перемога СК «Каховка» 1:0.

Приємно відзначити той факт, що підтримати нашу команду на стадіоні зібралася дуже велика армія вболівальників – рекордні 1700 чол. стали найбільшою аудиторію серед усіх матчів цього туру в аматорському Чемпіонаті України. Команда СК «Каховка» щиро дякує своїм вболівальникам за підтримку!

СК «Каховка» - ФК «Кривий Ріг» - 1:0 (1:0)

16:00, 07.04.2019. Каховка. Стадіон «Олімпійський». 1700 глядачів, поле 3, t +17С

Суддя: Мальований Андрій (Одеса)

Гол: Стеценко, 24

Незабитий пенальті: Белей (ФККР), 21

Попередження: Мостіпан, 27 - Левчук, 75, Зінченко, 85

СК «Каховка»: Завгородній, Алантьєв, Стеценко, Щербина, Бібік, Ратушний, Колосов (Феденков, 74), Мостіпан (Босий, 90+1), Гайдаєнко (Дудкевич, 82), Жиганов, Амобі. Запасні: Кузнєцов, Юхненко, Цибатий, Байдюк. Головний тренер: Дмитро Кузнєцов.

ФК «Кривий Ріг»: Плеханов, Мазенко, П.Бовтуненко, Шрамко, Шейка (Левчук, 69), Божко (Зінченко, 84), Мороз, Нікулін, Белей, Бабенко (Аль-Азумі, 69), Лівінський (Стретович, 89). Запасні: Боярин, Куценко, Антоненко. Головний тренер: Валентин Платонов.

Наступний матч 16 туру в рамках Чемпіонату України СК «Каховка» проведе у неділю 14 квітня на виїзді в Запоріжжі проти місцевого «Мотору» - одного з лідерів чемпіонату, а 20 квітня на своєму полі каховчани прийматимуть також лідера – новотроїцьку «Таврію».

17 квітня 2019 року на стадіоні «Олімпійський» відбудеться матч ½ фіналу розіграшу кубку Херсонської області з футболу 2019 СК «Каховка» - «Кронау» (Високопілля).

С. Г. Кашулін, заст. начальника відділу у справах молоді та спорту міськвиконкому

Просмотров: 384 | Добавил: Лесничий | Теги: СК Каховка, Чемпіонат України серед аматорських | Рейтинг: 0.0/0