200

Главная » 2020 » Июль » 28 » "Таврія" - "Каховка" - 4:3
08:55
"Таврія" - "Каховка" - 4:3

Кількома днями раніше суперники зустрічалися в матчі за Суперкубок Херсонської області 2020 року – Таврія виграла з рахунком 4:2. Дербі Херсонщини зазвичай буває результативним і видовищним, але сім голів у наступному матчі між ними на всеукраїнському рівні – це, здається, вперше. Уже в дебюті повели в рахунку господарі. Окатий по дузі направив м’яча з правого флангу на дальню стійку, де Артем Макарченко зіграв на випередження й забив головою – 1:0. Другий гол новотроїчани також провели через той же край. Кривич біля лицьової накрутив фінтом суперника й навісив з лівої ноги, а Євгеній Роїк ударом головою спіймав воротаря на протиході – 2:0.

Каховка завелася й досить швидко скоротила відставання знову до мінімуму. Гайдаєнко розрізним пасом пустив через лівий фланг Комягіна, чий простріл на дальній стійці замкнув Іван Тимофіїв – 2:1. Таврія не раз могла забивати, особливо гостро йшли стандарти (після штрафних Чмеленка та Макарченка м’яч ішов поруч з каркасом, а Кривич після кутового запустив над поперечиною). І кількість переросла в якість: перед самою перервою Кривич стартував на закидання вже зліва, прострілив, і Артем Макарченко розстріляв ворота в дотик – 3:1. І все ж останнє слово було за гостями. Не встигли господарі відбитися після удару Горбачова, як м’яч відлетів далеко на правий край, звідки Єгор Бойко сильним ударом не залишив шансів воротареві – 3:2.

П’ять голів за перший тайм – другому було важко його перевершити. Голів було два, зате інтрига протрималася до останніх секунд. Подачу штрафного від Комягіна з правого флангу в падінні замкнув Сергій Гайдаєнко – 3:3, але вже через хвилину Таврія остаточно повернула собі перевагу. Після поперечної передачі Євгеній Білокінь встиг на підбирання, прицілився й ударом з відскоками від газону влучив у дальній кут метрів із 25-ти – 4:3. Гарячі останні хвилини підсумку матчу не змінили – перемога новотроїчан у дербі.

Таврія (Новотроїцьке) – СК Каховка – 4:3

Голи: Макарченко, 3, 45, Роїк, 25, Білокінь, 74 – Тимофіїв, 28, Бойко, 45+2, Гайдаєнко, 73

Таврія: Завгородній, Захарченко (Жавко, 56), Яковенко©, Чмеленко, Афендулов, Білокінь, Кривич (Логвиненко, 65), Золотухін, Окатий, Роїк (Вакулинський, 66), Макарченко (Ляницький, 78). Запасний: Муравйов. Головний тренер: Олександр Клишня.

Каховка: Огаї, Бойко, Стеценко, Мамич, Горбачов, Ратушний, Тимофіїв (Щербина, 82), Комягін©, Остапенко (Кисельов, 27), Гайдаєнко, Онйємаобі. Запасні: Воронцов, Кузнєцов. Головний тренер: Дмитро Кузнєцов.

18:00; 25.07.2020. Мар’янівка. Стадіон “Мар’янівський”; поле 4; +32С

Суддя: Звоновський Денис (Одеса)

Попередження: Горбачов, 42, Яковенко, 75

sportarena.com

Просмотров: 376 | Добавил: Лесничий | Теги: Таврія (Новотроїцьке), СК Каховка | Рейтинг: 0.0/0