7

12

1

200

Главная » 2018 » Октябрь » 12 » "Таврія" вибуває з розіграшу. Кубок України серед аматорських команд. ВІДЕО
10:03
"Таврія" вибуває з розіграшу. Кубок України серед аматорських команд. ВІДЕО

Найбільш статусна пара раунду (1/8 фіналу розіграшу Кубка - "ФХ") приберегла й найбільш сенсаційну розв’язку. Здавалося б, Таврія із двома голами в запасі має солідну перевагу, але ЛНЗ-Лебедин вистачило одного тайму, щоб нівелювати цю фору й навіть вийти вперед. Уже в дебюті мав забивати Ткаченко. Був хороший штрафний у Грицая. А відкрити рахунок вдалося після провалу оборони гостей. Проста передача повздовж правого флангу, де не лишилося крайнього захисника Таврії, Качур протиснув Яковенка й прострілив на дальню штангу, куди якраз набігав з лівого краю Олександр Колос. Удар в дотик з лівої ноги – 1:0.

Менш як за десять хвилин вдалося зрівняти рахунок за двома матчами. Колос із глибини лівого флангу дав проникаючу передачу, Віталій Грицай на швидкості ввірвався у карний майданчик і обіграв воротаря – 2:0. А ще до перерви після удару Грицая Руслан Качур встиг на добивання на лінії воротарської – 3:0. Це і все, що далі – йде вже на користь ЛНЗ-Лебедин за сумою двох матчів. Таврія за весь перший тайм лічені рази загрожувала воротам господарів. Можна пригадати хіба що неточний удар Комягіна.

Другий тайм розпочався із голу. В ворота новотроїчан. Цього разу Вакуленко протягнув м’яча через правий край і прострілив на дальню штангу, де тільки й чекав цього Олександр Колос. Удар у дотик у ближній незахищений кут – 4:0. Далі настала черга Вакуленка. Антон двічі виривався один на один з воротарем, але якщо у першому епізоді Коваленко виручив, то в другому, після передачі Колоса, Вакуленко тонко пробив повз голкіпера – 5:0.

Лише після цього Лебедин трішки ослабив тиск. Результатом стала трьохходівка Комягін – Соболь – Гецко із завершенням від останнього. Руслан на виконання закрутив з лівої ноги в дальній кут – 5:1. Але відповідь все одно була за командою із Черкащини. Кутовий від Грицая, Литовчак продовжив на дальню штангу і Тимофій Листопад головою відправив м’яча в сітку – 6:1. У гостей пробували забити ще Комягін, Довбиш, але розгромна перевага ЛНЗ лишилася непохитною. Далі – Дніпро.

ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) — Таврія (Новотроїцьке) — 6:1 (перший матч – 0:2)
Голи: Колос, 21, 46, Грицай, 30, Качур, 45, Вакуленко, 54, Листопад, 76 — Гецко, 63

Лебедин: Козаченко, Парфьонов, Листопад, Коломієць, Калинич, Гуд, Колос (Александров, 90+1), Ткаченко (Тубольцев, 54), Грицай (Барбанов, 84), Вакуленко (Дєдов, 61), Качур (Литовчак, 69). Запасний: Дейнеко. Головний тренер: Гречаний Василь.

Таврія: Коваленко, Шешеня, Яковенко, Афендулов, Золотухін, Соболь (Бабич, 83), Ковальов (Масюткін, 78), Гецко (Зажигін, 84), Комягін, Гарібян (Алієв, 54), Кирик (Довбиш, 58). Запасні: Маник, Данченко. Головний тренер: Клешня Олександр.

15:30, 10.10.2018. Лебедин. Стадіон ЛНЗ-Арена. 500 глядачів, поле 5, +17С
Суддя: Федорук Андрій (Київська обл.)
Попередження: Гарібян, 27, Яковенко, 45+1, Листопад, 60, Колос, 72, Афендулов, 81

sportarena.com

Просмотров: 489 | Добавил: Лесничий | Теги: Кубок України серед аматорських ком | Рейтинг: 0.0/0