7

12

1

200

Главная » 2015 » Июнь » 21 » Турнір з футболу з нагоди 25-річчя фермерського руху в Україні
21:39
Турнір з футболу з нагоди 25-річчя фермерського руху в Україні

21 червня у Нижніх Сірогозах відбувся турнір з футболу з нагоди 25-річчя фермерського руху в Україні.

Перед початком змагань учасників - команди Нижньосірогозського району привітав ініціатор та один з організаторів змагань - голова районної асоціації фермерів та приватних землевласників В. А. Дудка.

Шість колективів, що брали участь у турнірі, були розподілені на дві групи по три команди в кожній. Першу склали "Дем’янівка", "Ветеран" (Н. Сірогози) та "Новопетрівка), другу - "Старт" (Першопокровка), "Хлібороб" (Н. Торгаї) та ДПРЧ-16 (Н. Сірогози).

Команди "Хлібороб" та "Дем’янівка", що посіли у своїх групах другі місця, розіграли у матчі між собою "бронзові" медалі турніру. Вони дісталися "хліборобам", які здобули перемогу із рахунком 3:0.

Путівки до фіналу змагань вибороли переможці груп - "Ветеран" та "Старт". Перемогу у вирішальному поєдинку вибороли досвідчені ветерани, теж із рахунком 3:0. Вони й стали тріумфаторами цікавих та принципових змагань, що пройшли на високому організаційному рівні.

Переможці нагороджені кубком, грамотами, медалями та грошовими винагородами.

Учасникам Чемпіонату району до закінчення першого кола залишилося зіграти зустрічі одного туру, які відбудуться наступної неділі.