200

Главная » 2019 » Ноябрь » 18 » Турнір з футзалу серед ветеранів у Новій Каховці
11:51
Турнір з футзалу серед ветеранів у Новій Каховці

16 листопада в новокаховському ФОК «Гарт» відбувся традиційний відкритий турнір з футзалу серед ветеранів (вікова категорія 50+), присвячений пам’яті М.М.Тарана.

Першість в змаганнях за коловою системою розіграли чотири команди: «Статор» (Н.Каховка), «Тандем» (Таврійськ), команда м. Берислава та збірна команда м. Каховки.

За результатами турніру, каховчани перемогли команду Берислава, поступились у рівній боротьбі команді «Тандем», зіграли внічию з командою «Статор» та здобули третє місце. У складі команди м. Каховки виступали: Василь Росошик, Сергій Дегтярьов, Сергій Кисельов, Олексій Шешеня, Юрій Стецюк, Анатолій Малишенко, Валерій Баранов та Віталій Конюченко.

Лише за додатковими показниками випередив каховчан «Статор», який на другому місці. А переможцем ветеранського турніру з футзалу пам’яті М.М.Тарана стала команда «Тандем» з Таврійська.

Кращим воротарем турніру було визнано каховчанина Василя Росошика.

С. Г. Кашулін, заст. начальника відділу молоді та спорту міськвиконкому м. Каховки

Просмотров: 337 | Добавил: Лесничий | Теги: Турнір з футзалу серед ветеранів у | Рейтинг: 0.0/0