Пользователей: 0

Рейтинг
Херсонский ТОП

Наші гості

Главная » 2016 » Январь » 25 » Відкритий Чемпіонат Голої Пристані з футзалу (фото)
16:26
Відкритий Чемпіонат Голої Пристані з футзалу (фото)

У Голій Пристані триває 6-й Відкритий Чемпіонат міста з футзалу.

23 січня відбувся десятий, передостанній перед фінальними іграми тур.

У цьому турі в першій грі один із лідерів чемпіонату команда «Соценко» не відчула супротиву суперника від команди «Цюрупинськ»: 14-2. У другій грі зустрілися команди «Старт» (Цюрупинськ)  та «Солдатське» (Нововолодимирівка). Якщо для цюрупинчан гра мала важливе турнірне становище, то команда «Солдатське» знаходилась у кінці турнірної таблиці і як наслідок, більш мотивований «Старт» одержав перемогу з рахунком 7-0.

У третій грі зустрілися команди, які претендують на потрапляння у першу шестірку - «Лідія» і «Чорноморець». Гра була видовищною і проходила в упертій боротьбі. Перший тайм закінчився з рахунком 2-1 на користь новомиколаївців. У другому таймі більш досвідчені футболісти «Лідії» не тільки зберегли свою перевагу, але й довели результат до переможного 6-3.

У наступних іграх «Вікторія» була сильнішою за «Легіон» 13-2, а «Фермер» переміг «Рятівника» з рахунком 21-5. Закривали тур лідери чемпіонату перше і друге місця «Гопри» і «Ветеран». Ніхто не хотів поступатися, що і відобразилося на грі та результаті. У рахунку вели спочатку «Гопри» після першого тайму, потім у другому таймі 2-1 повів «Ветеран». Під кінець другого тайму 3-2 «Гопри» і у кінцевому підсумку 3-3, що дало можливість ФК «Гопри» залишитися на першому місці.

30.01.2016 р. у Палаці Спорту відбудеться 11-й тур 6-го Відкритого чемпіонату м. Гола Пристань з футзалу.