7

12

1

200

Главная » 2017 » Ноябрь » 20 » Відкритий Чемпіонат Голої Пристані з футзалу серед юнаків. ФОТО
11:15
Відкритий Чемпіонат Голої Пристані з футзалу серед юнаків. ФОТО

18 листопада в Голій Пристані взяв старт відкритий чемпіонат міста Гола Пристань асоціації футзалу Херсонської області серед команд юнаків 2009/2010 років народження ( U-9 ).

У чемпіонаті взяли участь 12 команд : СДЮШОР "Кристал" (Херсон) , ДЮСШ "Херсон 2009" (Херсон) , "Херсон-52" (Херсон) , ДЮСШ "Херсон 2010" , "Освіта 2009-1" , "Освіта 2009 -2" (Херсон) , "Авангард-2009" , "Авангард-2010" (Каховка) , "Енергія" (Нова Каховка) , РК "ДЮСШ" (Білозерка) , ФК "Олешшя" (Олешки) та ФК "Гопри" (Гола Пристань).

Чемпіонат за регламентом змагань пройде в два кола, за результатами яких і визначаться переможець та призери. Але головна мета змагань -  підвищення рівня майстерності юних футболістів та подальшого розвитку футзалу в м. Гола Пристань і Херсонській області, а також пропаганда здорового способу життя серед молоді.

В перших двох турах точилась запекла боротьба .Юним гравцям поки що не вистачає майстерності, але в бажанні перемогти і не поступитись їм не відмовиш.

За цим видовищем спостерігали вболівальники, батьки, яки заповнили балкон у спортивному комплексі.

Турнірна таблиця

відкритого чемпіонату м. Гола Пристань асоціації футзалу Херсонської області серед команд юнаків 2009/2010 років народження ( U-9)

12"Херсон-52" - 0

19 листопада в м. Голій Пристані стартував відкритий чемпіонат м. Гола Пристань асоціації футзалу Херсонської області серед команд юнаків 2005/2006 років народження ( U-13 ).

У чемпіонаті взяли участь 10 команд: "СДЮШОР" м.Миколаїв , СДЮШОР "Кристал" м. Херсон ,КДЮСШ "Освіта-1" і КДЮСШ "Освіта-2" м. Херсон ,"Авангард-1" і "Авангард-2" м.Каховка , "Енергія" м. Нова Каховка , ФК "Олешшя" м. Олешки , ДЮСШ "Гороно" м. Нова Каховка і ФК "Гопри" м. Гола Пристань.

За регламентом змагань чемпіонат пройде за коловою системою в два кола ( кожна команда зіграє між собою по дві гри), за результатами яких і визначаться переможець та призери змагань.

Нагадаємо, що в минулому році переможцем чемпіонату була команда "Авангард" м. Каховка ,яка в останній грі змагань у драматичному матчі вирвала перемогу у команди СДЮШОР "Кристал" (Херсон), що  стала срібним призером.

Третіми була команда ФК "Гопри" (Гола Пристань).

Перші ігри продемонстрували, що команди ще призвичаються до залу і до м’яча, які відрізняються від футбольного поля та м’яча для гри у великий футбол.

А прикрасою тура була гра між СДЮШОР "Кристал" і ФК "Гопри". Гра пройшла на великих швидкостях і в запеклій чоловічій боротьбі. За перші чотири хвилини голопристанці забили два м’ячі і повели в рахунку 2:0. Але херсонці, додавши в швидкості, до перерви спромоглися не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Команди пішли на перерву за рахунку 3:2 на користь команди "Кристал".

Після перерви футболісти ФК "Гопри" знайшли в собі сили перехопити ініциативу і вирвали перемогу з рахунком 4:3.

Вболівальники на трибунах були в захваті від гри і самовіддачі юних футболістів.

О. Г. Бурковський, голова голопристанської міської федерації футболу

Просмотров: 482 | Добавил: Лесничий | Теги: Відкритий Чемпіонат Голої Пристані | Рейтинг: 0.0/0