7

12

1

200

Главная » 2020 » Июль » 25 » Всеукраїнські змагання "Золотий колос" з футболу серед юнаків
10:19
Всеукраїнські змагання "Золотий колос" з футболу серед юнаків

Завершились Всеукраїнські фінальні змагання «Першість громадської організації “Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство “Колос” серед молодшої категорії юнаків 2010/2011 років народження.

У змаганні узяли участь 9 команд з 8 областей України, у тому числі дві з Херсонщини – «Джарилгач» Скадовський район та «Авангард» м. Каховка.

Команди жеребкуванням були розділені на дві групи – в одній 4 команди в іншій – 5, у яких вони зіграли між собою за коловою системою у одне коло.

«Джарилгач» у своїй групі програв командам «Колос» Донецька область - 0:1 та ДЮСШ Ямпільського району Вінницької області – 1:2, виграв у команд ДЮСШ №1 Новомосковського району Дніпропетровської області – 4:1 та «Баштанка» Миколаївської області – 2:0, посіла третє місце в групі і у матчі за п’яте місце з рахунком 2:1 виграла у команди ДЮСШ «Попільня» Житомирської області, посівши підсумкове п’яте командне місце у першості.

А от виступ команди «Авангард» на змаганні заслуговує тільки на компліменти та похвалу. У групі команда виграла усі три матчі: у команд «Глибока» Чернівецької області – 2:0, ДЮСШ «Пологи» Запорізької області – 9:1, ДЮСШ «Попільня» Житомирської області – 3:0, забивши 14 м’ячів у ворота суперників і пропустивши усього 1 у свої ворота.

У півфіналі «Авангард» виграв у команди ДЮСШ Ямпільського району Вінницької області – 1:0, хоча рахунок не відображав перевагу наших хлопців над суперником, а у фіналі виграв у команди «Глибока» Чернівецької області з рахунком 4:0.

Таким чином вигравши усі свої п’ять матчів в першості команда «Авангард» стала переможницею першості.
     Чемпіонство, кубок, дипломи та золоті медалі вибороли вихованці ДЮСШ Каховської міської ради (тренер Віталій Лілик, директор ДЮСШ Віктор Чухрай), а саме Тимур Синько, Дмитро Дрьомін, Дмитро Чистяков, Андрій Таран, Олександр Бойко, Макарій Гавлюк, Тимур Лілик, Денис Фуртатов, Даніїл Кузьмін, Давид Кузнєцов, Нікіта Лавренов, Станіслав Ніконов, Назар Лілик.

Крім того кращим бомбардиром першості з п’ятьма забитими м’ячами став Олександр Бойко з «Авангарду».

Президія територіальної організації ГО «ВФСТ «Колос» у Херсонській області вітає гравців, тренера, директора ДЮСШ команди «Авангард» із перемогою і бажає їм подальших перемог у житті та футболі, дякує їм за гарний подарунок ТО «ВФСТ «Колос» у Херсонській області до 70-тиріччя нашого славного товариства «Колос». Тепер у скарбничці подарунків ТО «ВФСТ «Колос» у Херсонській області вже три комплекти нагород першості «Золотий колос України 2020 року – золото, срібло і бронза. А попереду ще змагання у двох вікових категоріях юнаків.

Дякуємо також організаторам змагань у особах Сергія Зелінського та Яни Шевченко та працівникам навчально-спортивної бази «Колос» м. Скадовськ у особі Леоніда Пасічника за гарно організований і проведений футбольний турнір.

facebook В. Р.оль

Просмотров: 242 | Добавил: Лесничий | Теги: Всеукраїнські змагання Золотий коло | Рейтинг: 0.0/0