Суббота, 17.04.2021, 10:00
ФУТБОЛ ХЕРСОНЩИНИ
 
Поділитися

Меню сайту

Афіша

     16 квітня, п’ятниця

    Кубок Ліги Приазов’я

«Світанок» - «Рятівник»

     Поч. о 15.00 год.

     17 квітня, субота

   Чемпіонат України з футзалу

      Плей-офф ½ фіналу

«Продексім» - «Енергія» (Львів)

     Поч. о 14.30 год.

Чемпіонат України

          Перша ліга

«Кристал» - «Авангард» (Краматорськ)

     Поч. о 16.00 год.

   Чемпіонат України

серед жіночих команд

«Житлобуд-1» (Харків) - «Восход»

     Поч. о 14.00 год.

Кубок області серед ветеранів

       (Ліги легенд)

СК «Каховка» - «Енергія»

     Поч. об 11.00 год.

«Тарпан» - «Асканійське»

     Поч. о 12.00 год.

     18 квітня, неділя

   Чемпіонат України з футзалу

      Плей-офф ½ фіналу

«Продексім» - «Енергія» (Львів)

     Поч. о 12.30 год.

Чемпіонат України

        Друга ліга

«Балкани» - «Енергія»

     Поч. о 15.00 год.

«Кривбас» - «Таврія-Сімферополь»

     Поч. о 15.00 год.

      Чемпіонат України

серед аматорських команд

«Мотор» (Запоріжжя) – СК «Каховка»

     Поч. о 14.00 год.

     Кубок Ліги Приазов’я

«Асканійське» - «Вікторія-Асканія»

     Поч. о 14.00 год.

 «Вікторія» - «Хлібороб»

     Поч. о 14.00 год.

«Дружба» - «Колос»

     Поч. о 14.00 год.


Вища ліга
Детальніше

Перша ліга

 

 

І

О

1

"Хлібороб"

10

28

2

"Водовод"

10

21

3

"ГорностаївкаОТГ"

10

16

4

"Лепетиха"

10

11

5

"Сармат"

10

10

6

"Восход"

10

1

 

Детальніше

Ліга легенд

 

 

І

О

1

"Хлібороб"

12

36

2

"Енергія"

12

25

3

"Каховка"

12

21

4

"Тарпан"

12

16

5

"Асканійське"

12

15

6

"Азовець"

12

7

7

"Фортуна"

12

4

 

Детальніше

Міні-чат
200

Категорії розділу
Мои статьи [15]
Чемпіонат області [0]
Білозерський [0]
Бериславський [0]
Великолепетиський [0]
Великоолександрівський [5]
Верхньорогачицький [0]
Високопільський [1]
Генічеський [26]
Голопристанський [0]
Горностаївський [1]
Іванівський [3]
Каланчацький [0]
Каховський [3]
Нижньосірогозський [14]
Нововоронцовський [9]
Новотроицкий [11]
Скадовський [4]
Олешківський [2]
Чаплинський [2]
Вища ліга [7]
Аматори [9]
Юнаки [7]
Таблиця [1]
Ветерани [8]
Підгрупа 1 [1]
Підгрупа 2 [1]
Східна підгрупа [1]
Західна підгрупа [1]
Таблиця [2]
Прем’єр-ліга [2]
Вища ліга [2]
Фінальний турнір [1]
Фінальний турнір [1]
Таблиця [1]
Осінній Кубок [1]
ХОДЮФЛ [1]
Клас А [3]
Клас Б [3]
Каховка [9]
Зимовий Чемпіонат 2013/14 рр. [1]
Чемпіонат міста з футзалу Вища ліга [1]
Чемпіонат міста з футзалу Перша ліга [1]
Чемпіонат району з міні-футболу [1]
Кубок області [10]
Чемпіонат області з футзалу [1]
Першість області [4]
Первенство области
Ліга Приазов’я [3]
Асканія-Нова ОТГ [1]

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Рейтинг
Херсонский ТОП

Наші гості

Главная » Статьи » Східна підгрупа

Турнирная таблица
 
 
1
2
3
4
5
6
В
Н
П
М
О
1
"Васильевка"
 
4:3
2:5
0:7
0:5
0:10
2:8
2:9
1:1
0:6
0:10
 
 
 
 
 
2
"Кр. Перекоп"
3:4
5:2
 
1:4
1:1
1:5
1:7
0:0
2:3
1:7
-:+
 
 
 
 
 
3
"Арх. Слобода"
7:0
5:0
4:1
1:1
 
4:3
2:1
3:1
5:0
2:1
5:2
 
 
 
 
 
4
"Авангард" (Каховка)
10:0
8:2
5:1
7:1
3:4
1:2
 
2:0
2:0
2:3
1:6
 
 
 
 
 
5
"Федоровка"
9:2
1:1
0:0
3:2
1:3
0:5
0:2
0:2
 
4:2
0:3
 
 
 
 
 
6
"Тавричанка"
6:0
10:0
7:1
+:-
1:2
2:5
3:2
6:1
2:4
3:0
 
 
 
 
 
 
 
Итоговая таблица

 

 

И

В

Н

П

М

О

1

"Арх. Слобода"

10

9

1

0

38 - 10

28 - 2

2

"Тавричанка"

10

7

0

3

40 - 15

21 - 9

3

"Авангард"

10

6

0

4

41 - 19

18 - 12

4

"Федоровка"

10

3

2

5

18 - 22

11 - 18

5

"Кр. Перекоп"

10

1

2

7

15 - 33

5 - 25

6

"Васильевка"

10

1

1

8

11 - 64

4 - 26

Категория: Східна підгрупа | Добавил: Лесничий (10.06.2013)
Просмотров: 894 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Новини футболу

Вхід на сайт

Пошук

Погода

Друзі сайту
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • База знаний uCoz

  • Copyright MyCorp © 2021

    Использование материалов genicheskrff.at.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий — гиперссылки) на genicheskrff.at.ua