12

1

200

Главная » 2021 » Июль » 13

10 липня відбулися перші півфінальні матчі Відкритого розіграшу Кубка Великоолександрівської ТГ з футболу серед аматорських команд:

ФК "Давидів Брід" - "Таврія& ... Читать дальше »

Просмотров: 201 | Добавил: Лесничий | Дата: 13.07.2021 | Комментарии (0)

Чемпіонат ліги перевалив за екватор, все напруженішою стає боротьба у БФЛ.

Хоча потенційні лідери першості й не втрачали очки, але при цьому деякі клуби лише з боями "виривали" перемоги.

Так станіславська «Бригантина» пішла за нічийного рахунку 1:1 на перерву вдома у матчі з «Інгульцем». У другому таймі клас господарів відіграв свою роль, що вилилось у три забиті м’ячі в підсумку і, як наслідок, фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок ... Читать дальше »

Просмотров: 212 | Добавил: Лесничий | Дата: 13.07.2021 | Комментарии (0)

Прес-служба ПФЛ представляє вашій увазі статистику виступів "Таврії-Сімферополь" у чемпіонаті України серед команд Другої ліги сезону 2020/21.

Список гравців Таврія-Сімферополь, які були заявлені на матчі чемпіонату України серед команд Другої ліги 2020/21

... Читать дальше »
Просмотров: 211 | Добавил: Лесничий | Дата: 13.07.2021 | Комментарии (0)

Прес-служба ПФЛ представляє вашій увазі статистику виступів Енергія Нова Каховка у чемпіонаті України серед команд Другої ліги сезону 2020/21.

Список гравців Енергія Нова Каховка, які були заявлені на матчі чемпіонату України серед команд Другої ліги 2020/21 (з урахуванням виступів за інші команди).

Просмотров: 191 | Добавил: Лесничий | Дата: 13.07.2021 | Комментарии (0)