Наші гості

Главная » 2019 » Октябрь » 28 » "ЕККО" - володар Кубка Каховки з футболу!
15:55
"ЕККО" - володар Кубка Каховки з футболу!

27 жовтня на стадіоні «Авангард» відбувся фінальний матч відкритого розіграшу Кубку м. Каховки з футболу 8х8 серед аматорських команд 2019 року.

У вирішальному поєдинку зустрілися каховські команди «ЕККО» та «Вулкан». Напередодні у півфіналах перші здолали суперників з «Малокаховки» з рахунком 5:4, а другі лише у серії післяматчевих пенальті перемогли команду «Опентек» (основний та додатковий час поєдинку завершився унічию - 1:1).

Дебют фінального матчу був за футболістами «Вулкана» і Євгену Єгорову вдалося відкрити рахунок. Невдовзі «ЕККО» мало слушну нагоду зрівняти рахунок, коли арбітр призначив у ворота «Вулкану» пенальті, але Юрій Комягін схибив з позначки. Все ж таки ще в першому таймі команда «ЕККО» зуміла відігратися і команди пішли на перерву за нічийного рахунку 1:1.

У другому таймі потужний склад гравців та футбольний досвід команди «ЕККО» вдався взнаки і приніс цій команді бажану перемогу з рахунком 6:2, а з нею - почесне звання володаря Кубку м. Каховки з футболу 2019 року. Переможцями Кубку в складі «ЕККО» стали: Петро Комягін, Юрій Комягін, Євгеній Кондратюк, Михайло Кисельов, Леонід Щербина, Віталій Сенчин, Єгор Бойко, Олександр Іванов, Дмитро Ратушний, Дмитро Стрельцов, Олександр Феденков, Павло Гарібян, Павло Чмеленко, Віктор Вітенко, Борис Остапенко, Ігор Агєєв, Юрій Комягін.

Команда переможець, а також команди-призери («Вулкан» та «Опентек») були нагороджені почесними кубками, медалями, дипломами та футбольними м’ячами від організаторів – відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради і Каховської міської федерації футболу. Під час урочистої церемонії нагородження учасників змагань привітав та вручив їм заслужені нагороди начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков. Також були відзначені призами кращі гравці турніру:

• Кращий воротар Віталій Крутієнко («Опентек»);
  • Кращий бомбардир Віктор Вітенко («ЕККО», 10 забитих м’ячів);
  • Кращий гравець Євген Єгоров («Вулкан»).

Організатори змагань висловлюють подяку адміністрації ПрАТ «КЗЕСО» та стадіону «Авангард», ДЮСШ Каховської міської ради за надану організаційну допомогу в проведенні футбольного турніру.

С. Г. Кашулін, заст. начальника відділу молоді та спорту міськвиконкому

Просмотров: 372 | Добавил: Лесничий | Теги: Кубок Каховки з футболу 8*8 | Рейтинг: 0.0/0