12

1

200

Главная » 2019 » Октябрь » 11

Голи Сергія Цоя та Владислава Апостолюка принесли херсонському "Кристалу" перемогу над одеським "Чорноморцем-2" з рахунком 2:1 в матчі 14-го туру Чемпіонату України серед команд Другої ліги.

"Кристал" має в активі 34 очки та продовжує утримувати одноосібне лідерство в групі "Б".

Новокаховська "Енергія" та "Таврія-Сімферополь" у Бериславі зіграли внічию 1:1. У господарів відзначився Дінасій Бурковський, у гостей - Артем Бафталовський.

< ... Читать дальше »

Просмотров: 328 | Добавил: Лесничий | Дата: 11.10.2019 | Комментарии (0)

Підопічні Хаві Родрігеса здолали «Халле Гоойк», заздалегідь оформивши перепустку до елітного раунду Ліги чемпіонів.

Другий матч у своєму квартеті херсонці провели з лідером за підсумками першого ігрового дня – бельгійським «Халле Гоойк», який є господарем міні-турніру у групі 2.

Основні події першої половини зустрічі відбулися трохи більше ніж за хвилину до свистка на перерву. Роніньо знадобилося менше тридцяти секунд, аби оформити дубль, подарувавши своїй команді комфортний ... Читать дальше »

Просмотров: 303 | Добавил: Лесничий | Дата: 11.10.2019 | Комментарии (0)